Dlaczego Joanna Przetakiewicz wybrała Łukasza Jakóbiaka do Azja Express

Dlaczego Joanna Przetakiewicz wybrała Łukasza Jakóbiaka do Azja Express? „Wiedziałam, że potrzebuję kogoś, kto…”

Już niedługo zobaczymy na antenie TVN drugą edycję popularnego reality show „Azja Express”. Tym razem uczestnicy udali się do Indii. W programie wzięła udział Joanna Przetakiewicz. W podróż projektantka zabrała ze sobą Łukasza Jakóbiaka. Dlaczego to właśnie z nim chciała brać udział w wyścigu? Jak dogadywała się z prowadzącym „20m2”?

Dlaczego Joanna Przetakiewicz wybrała Łukasza Jakóbiaka do Azja Express? 

Joanna Przetakiewicz zdecydowała, że w „Azja Express” wystąpi z Łukaszem Jakóbiakiem. Przypominamy, że mężczyzna tuż przed odlotem do Indii ogłosił w sieci, że został zaproszony do programu „The Ellen DeGeneres Show”. Ta wiadomość błyskawicznie obiegła poslskie media. Internauci gratulowali takiego wyróżnienia. Jednak szybko okazało się, że prowadzący „20m2”  nabrał Polaków. Jakóbiak wynajął studio, które urządził w taki sposób, by wyglądało tak, jak studio słynnej Ellen. Znalazł również polską aktorkę, która zagrała prezenterkę. Jakóbiak miał nadzieję, że dzięki swojemu projektowi zainteresuje sobą prawdziwą Ellen. Ten żart bardzo nie spodobał się internautom. Na coacha wylała się fala hejtu. Czy Joanna Przetakiewicz nadal chciała, by towarzyszył jej Łukasz Jakóbiak?

– Ryzykowałam na pewno. Zdawałam sobie z tego sprawę, ale z drugiej strony na tyle, na ile go znam, to wiem, że to nie jest zły człowiek, że w tym programie będzie to widać. Ja nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na wzięcie ze sobą kogoś, kto jest bezczelny, arogancki, kto nie szanuje innych ludzi. Tego sobie kompletnie nie wyobrażam. W związku z tym wiedziałam, że on na pewno się obroni, że będzie widać jego dobre serce, jego przyzwoitość – mówiła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Party.pl.

Łukasz nie zawiódł

Na szczęście okazało się, że Jakóbiak był dobrym partnerem podczas wyścigu po Azji! Był zdeterminowany, nie narzekał, nie histeryzował. Czego chcieć więcej?

– Łukasz mnie nie zawiódł. Wiedziałam, że potrzebuję kogoś, kto bardzo chce, będzie bardzo zdeterminowany, ale w taki sposób pozytywny. Nie będzie marudził, histeryzował : „Matko, co teraz? Jest tragicznie”, bo sama nie jestem taką osobą, nie narzekam, nie marudzę, nie znoszę się mazgaić i bardzo nie lubię, kiedy ktoś to robi i unikam takich ludzi, dlatego, że tacy ludzie każdą najwspanialszą rzeczywistość potrafią zamienić czasami w koszmar – mówi Przetakiewicz.

Przypominamy, że w drugiej edycji „Azja Express” biorą również udział: Marta Wierzbicka z koleżanką, Michał Piróg z kolegą, Tymon Tymański z synem Lucasem, Antoni Pawlicki z kolegą, Stanisław Karpiel Bułecka z kolegą, Dorota Gardias z koleżanką oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią.

Komu będziecie kibicować?

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/2m2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ