Dieta i ćwiczenia vs. zabiegi w gabinecie

Zgrabna i szczupła sylwetka już od lat promowana jest przez media jako najbardziej pożądana. Nic więc dziwnego, że większość z nas marzy o idealnym ciele. Jak jednak to uzyskać? Czy najlepsze efekty osiągniemy wylewając siódme poty na siłowni? Czy może kluczem do sukcesu okażą się zabiegi modelujące sylwetkę? Podpowiadamy!

Silne postanowienia

Jeśli kiedykolwiek szukałaś w Internecie idealnej dla siebie diety na pewno wiesz, że nie jest to zadanie proste. Bardzo łatwo pogubić się w ich założeniach i opiniach osób, które je stosują. Najlepszym co możesz zrobić jest skreślenie z góry diet, które zbyt drastycznie zmniejszają ilość dostarczanych organizmowi kalorii. Co prawda mogą one w początkowym etapie dać dobre rezultaty i spowodować spadek wagi, ale tak naprawdę jest to jedynie utrata wody. Po powrocie do normalnego żywienia (niekoniecznie niezdrowego) kilogramy szybko wrócą. Rozsądnym rozwiązaniem będzie na pewno wizyta u dietetyka, który dopasuje indywidualnie wszystkie założenia, biorąc pod uwagę tryb życia, nawyki i predyspozycje.

Jeśli chodzi o ćwiczenia, również bardzo ważne jest dobór odpowiednich ćwiczeń i ich częstotliwości. Nieważne czy zdecydujesz się na ćwiczenia z Ewą Chodakowską czy inną „domową” trenerką, będziesz biegać czy kupisz karnet na siłownię – efekty uzyskasz jedynie wtedy, gdy aktywności fizycznej poświęcisz odpowiednio dużo czasu! Niestety wszelkie przerwy mogą znacząco wydłużyć drogę do celu, dlatego regularność i silna wola jest po prosta konieczna.

PLUSY: poprawa stanu zdrowia organizmu i kondycji fizycznej, przy zmianie stylu życia na stałe efekty będą trwałe

MINUSY: konieczność ciągłego pilnowania diety oraz regularnych ćwiczeń, mniej czasu na inne aktywności

Szybko, łatwo i … zazwyczaj przyjemnie!

Choć oferta gabinetów medycyny estetycznej ciągle się rozwija i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, wciąż zdarza się, że do zabiegów podchodzi się z ogromnym dystansem. Zupełnie niesłusznie! Nikt przecież nie zmusza Cię do odsysania tłuszczu czy innej inwazyjnej metody. Masaże, zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, pola elektromagnetycznego czy kriopolizy – wybór jest ogromny. Większość z tych zabiegów jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Jeżeli szukasz procedur mało inwazyjnych oraz pozwalających na uzyskanie bardzo szybkich efektów zwróć uwagę na zabieg urządzeniem BTL VANQUISH ME™, który z pewnością spełni te oczekiwania. Dlaczego jest tak skuteczny? To zasługa rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Bezpieczeństwo i komfort pacjenta gwarantuje bezkontaktowy sposób przeprowadzania zabiegu. Jak to działa? – Pacjent leży pod panelem, który ustawiany jest ok. 1-2 cm od obszaru poddawanego zabiegowi. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 -45 min. Przy zabiegu nie stosuje się znieczulenia, dzięki czemu pacjent od razu może wrócić do codziennych zajęć. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, ale z reguły zaleca się 3-4 zabiegi, po których rezultaty są spektakularne, np. w obwodzie brzucha można stracić nawet do 7,5 cm! – mówi dr Maciej Rogala z kliniki Gold Clinic.

PLUSY: trwała utrata zbędnych kilogramów, możliwość modelowania wybranych obszarów ciała, krótki czas trwania zabiegu, brak okresu rekonwalescencji, natychmiastowy efekt

MINUSY: brak dodatkowych efektów w postaci poprawy stanu zdrowia i kondycji fizycznej

Więcej informacji na: www.btlestetyka.pl

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ