Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradziła, co dostała na baby shower!

Izabela Janachowska lada dzień zostanie mamą. Z tej okazji gwiazda zorganizowała huczne baby shower! Jakie prezenty dostała?

Baby dream Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska zorganizowała baby shower w swoim domu, do którego zaprosiła 30 kobiet. Pogoda pozwoliła jej na to, by mogła połączyć imprezę w mieszkaniu, ale również na dworze. Większość dekoracji znajdowała się na tarasie. Gwiazda postawiła na kolory, które nie pojawią się w pokoju jej dziecka, a bardzo jej się podobają. Królowało połączenie błękitu z białym.

Prezenty na baby shower

A jakie prezenty prowadząca “W czym do ślubu?” dostała od swoich przyjaciółek? Najwięcej upominków będzie dla maleństwa, ale również i Izabela Janachowska dostała coś dla siebie.

“Dla siebie dostałam trochę kosmetyków, a reszta dla maluszka, czyli jednak wygrał ze mną. Dostałam cudowny bujaczek, świetny fotelik do karmienia, ale to jest taki fotelik, który rośnie razem z dzieckiem więc od początku życia do kilku lat można go stosować. Dostałam troszkę ubranek, ale bardzo niewiele z czego też bardzo się cieszę, bo sama wpadłam w zakupowy szał i właśnie najbardziej skoncentrowałam się na ubrankach. Dostałam totalnie obłędny zestaw dla bobasa do SPA, szlafroczek, klapeczki” – cieszyła się prowadząca “W czym do ślubu?”.

A jakie imię wybierze dla synka?

“Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem” – mówiła niedawno Izabela Janachowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...