Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zdradziła, co dostała na baby shower!

Izabela Janachowska lada dzień zostanie mamą. Z tej okazji gwiazda zorganizowała huczne baby shower! Jakie prezenty dostała?

Baby dream Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska zorganizowała baby shower w swoim domu, do którego zaprosiła 30 kobiet. Pogoda pozwoliła jej na to, by mogła połączyć imprezę w mieszkaniu, ale również na dworze. Większość dekoracji znajdowała się na tarasie. Gwiazda postawiła na kolory, które nie pojawią się w pokoju jej dziecka, a bardzo jej się podobają. Królowało połączenie błękitu z białym.

Prezenty na baby shower

A jakie prezenty prowadząca “W czym do ślubu?” dostała od swoich przyjaciółek? Najwięcej upominków będzie dla maleństwa, ale również i Izabela Janachowska dostała coś dla siebie.

“Dla siebie dostałam trochę kosmetyków, a reszta dla maluszka, czyli jednak wygrał ze mną. Dostałam cudowny bujaczek, świetny fotelik do karmienia, ale to jest taki fotelik, który rośnie razem z dzieckiem więc od początku życia do kilku lat można go stosować. Dostałam troszkę ubranek, ale bardzo niewiele z czego też bardzo się cieszę, bo sama wpadłam w zakupowy szał i właśnie najbardziej skoncentrowałam się na ubrankach. Dostałam totalnie obłędny zestaw dla bobasa do SPA, szlafroczek, klapeczki” – cieszyła się prowadząca “W czym do ślubu?”.

A jakie imię wybierze dla synka?

“Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem” – mówiła niedawno Izabela Janachowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...