Dawid Podsiadło swoim wpisem zaniepokoił fanów

Dawid Podsiadło swoim wpisem zaniepokoił fanów. Jak się czuje artysta?

Dawid Podsiadło zrobił sobie dłuższą przerwę od show-biznesu oraz ograniczył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Artysta jednak przerwał milczenie. Jego nowy wpis zaniepokoił fanów oraz media. Co napisał Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło swoim wpisem zaniepokoił fanów

Dawid Podsiadło kilka miesięcy temu postanowił przerwać swoją karierę muzyczną. Mężczyzna również ograniczył aktywność w social mediach. Jednak wczoraj mężczyzna opublikował nowy wpis na Facebooku.

„Pomyślałem, że to dobry moment żeby zamienić z Wami kilka słów. Nawet, kiedy nie stoję twardo na ziemi. A zdarzało mi się takie solidne trzymanie gruntu już, pamiętam dobrze. Zdarzało mi się też nad nim unosić. Ohh, to wspominam jeszcze lepiej” – zaczął Dawid Podsiadło.

Mężczyzna przyznał, że obecnie czuje się przygnębiony i zagubiony. Przez kilka lat prowadził bardzo intensywny tryb życia, dlatego teraz musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W trudnych chwilach wspiera go rodzina i przyjaciele.

„Wiele miesięcy poza sceną i rzeką zainteresowania, po 4 latach bycia w świetle reflektora sprawia, że człowiek (w sumie nie wiem, czy każdy.. może niektórzy znoszą to lepiej… a więc) sprawia, że czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony. Mam (na szczęście) wsparcie rodziny i przyjaciół, którym chyba nigdy nie będę w stanie dać tyle siły i energii ile dostaję sam z ich strony. Ale tym ciekawsze życie, bo mogę nieustannie się starać (do tej pory nie ma jakiegoś szału z efektami tych prób. i know. i’ll try harder. kocham Was przyjaciele i rodzino!)” – napisał muzyk.

Kocham cię, życie

Artysta potrzebował zrozumieć, że warto wiele emocji, wspomnień zachować tylko dla siebie. Obecnie stara się doceniać wydarzenia w swoim życiu, nie zważając na to, czy byłyby one doceniane, aprobowane przez innych. W końcu to jego życie!

“Potrzebowałem poczuć, że moje życie należy do mnie, że nie wszystko, co przeżywam warto rzucać w świat. Staram się cieszyć z wydarzeń w moim życiu bez koniecznej aprobaty i świadomości kogoś poza mną. Docenić je w pełni dlatego, że ja je doceniam, a nie dlatego, że jest to wydarzenie doceniane. Dobrego tygodnia piękni ludzie. Całus i dzięki, że jesteście” – napisał na zakończenie Dawid Podsiadło.

Depresyjny Dawid

Szczery wpis artysty zaniepokoił jego fanów. Wielu z nich zastanawiało się, czy mężczyzna ma depresję. Jednak w następnym wpisie mężczyzna tłumaczy, że nie o to mu chodziło. Gwiazdor uspokaja, że w jego życiu wszystko jest dobrze.

“Hej, napisałem wczoraj posta, ogromne dzięki za piękne komentarze i prywatne wiadomości, wspaniale się z Wami rozmawiało. Dzięki za pełne zrozumienie, niestety dzisiaj zobaczyłem masę nagłówków o “depresyjnym dawidzie” a w ogóle nie o taką treść chodziło. Wiem, że Wy zrozumieliście wszystko pięknie, ale żeby nie robić dramatu tam gdzie go nie ma to usunę tamtego posta. Wszystko jest dobrze, do następnego razu!” – napisał mężczyzna.

Tęsknicie za Dawidem Podsiadło? Myślicie, że nagra nową płytę?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dawid Podsiadło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...