Danie Lewandowskiej w restauracji

Danie Ani Lewandowskiej w restauracji! Gdzie możemy je zjeść i ile kosztuje?

Anna Lewandowska często angażuje się w akcje charytatywne. Niedawno prosiła fanów o pieniężne wsparcie dla swojej koleżanki Beaty Welfe, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu. Teraz w warszawskiej restauracji „Sketch” możemy kupić danie przygotowane według przepisu Ani. Z każdego złożonego zamówienia na Sałatę by Anna Lewandowska, 5 złotych wędruje na konto chorego chłopca Filipa!

Danie Lewandowskiej w restauracji

Złote serce Lewandowskiej

Fani mówią, że Ania Lewandowska ma złote serce, ponieważ często angażuje się w akcje charytatywne. Trenerka kilka tygodni temu prosiła fanów o wsparcie finansowe dla bliskiej koleżanki Beaty Welfle, zawodniczki karate, u której zdiagnozowano glejaka anaplastycznego. Jedyną szansą na uratowanie jej życia jest wyjazd na kosztowną, niekonwencjonalną terapię w niemieckiej klinice.

Sałata by Anna Lewandowska

Sportsmenka nie zwalnia tempa. Teraz, wraz z warszawską resturacją Sketch w Teatrze Wielkim, chce pomóc 5-letniemu Filipowi, u którego zdiagnozowano autyzm oraz opóźnienia w rozwoju psychoruchowego. Resturacja wprowadziła nowe danie, które jest przygotowywane według przepisu trenerki. Sałata by Anna Lewandowska kosztuje 32 złote, a 5 złotych z każdego zamówienia sałatki wędruje na konto chorego chłopca!

„Co powstało z połączenia pasji Anny Lewandowskiej do zdrowego trybu życia i smaku naszego szefa kuchni Sebastiana Olmy możecie przekonać się sami.
Od dziś na naszej tablicy pojawiła się nowa pozycja Sałata by Anna Lewandowska, w której króluje komosa ryżowa znana ze swych wyjątkowych właściwości zdrowotnych i jesienny burak w dwóch odsłonach żółtej i klasycznej. Spróbujcie koniecznie 🙂
A, że kuchnia to serce, postanowiliśmy się tym sercem z kimś podzielić. Tak powstała wspólna inicjatywa przeznaczenia części dochodu ze sprzedaży dania na dobry cel.
Zasada jest prosta:

1. odwiedzacie naszą restaurację;

2. zamawiacie Sałatę by Anna Lewandowska, a z każdego złożonego zamówienia 5 pln wędruje na konto pięcioletniego Filipa, u którego w 2014 roku zdiagnozowano całościowe zaburzenie rozwoju – autyzm oraz opóźnienie rozwoju psychoruchowego.

Mamy nadzieję, że pomożecie spełnić marzenie i Filip już wkrótce wyjedzie na turnus rehabilitacyjny

Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może komuś pomóc” – czytamy na fanpage restauracji „Sketch”.

„Genialna inicjatywa!!!” – piszą fani i zapowiadają, że na pewno zamówią danie przyrządzone według przepisu trenerki. Czy Wy też macie ochotę na Sałatę by Anna Lewandowska?


Źródło zdjęć: www.facebook.com/Sketch w Teatrze Wielkim

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ