Daj się porwać Magii tańca raz jeszcze!

Zapraszamy na coroczne show. Taniec orientalny i nie tylko, nie możesz tego przegapić! Magia Orientu to coś znacznie więcej niż pokazy tańca. To wspaniała gala tańca, przedstawiająca trudną sztukę taneczną w teatralnej odsłonie ze szczyptą ciekawostek tanecznych, prowadzona przez duet znakomitych aktorów młodego pokolenia: Sebastiana Dudałę i Krzysztofa Szczepaniaka. Wspaniali artyści i tancerki przygotowali w tym roku zupełnie nowy program!

magialife4styleMagiczną atmosferę wyczarują dla Was Emilia Łosiewicz z zespołem Oriental Dream i uczennicami. Tancerki przeniosą Was do bajkowej krainy pobudzającej wszelkie zmysły! Krainy przepełnionej feerią barw, kobiecym pięknem i orientalnymi rytmami.

W tym roku jeszcze więcej wrażeń pobudzających zmysły za sprawą naszych cudownych gości. Będziemy podróżować po całym Egipcie zwiedzając jego taneczne zakątki. Z Egiptu przeniesiemy się do Indii, gdzie przywita nas najlepszy Zespół Tańca Indyjskiego w Polsce, czyli Mohini. Na scenie zagoszczą też uczniowie Szkoły Tańca Mohini.

Tym razem nie zabraknie również cudownej Karoliny Pawłowskiej! Tajemniczy Tribal Fusion w jej wykonaniu powali Was na kolana, gwarantujemy.

Po raz pierwszy na naszej scenie zagości Apsara, tancerka tworząca autorskie fuzje, poszukująca powiązań doskonałych pomiędzy wieloma technikami tańca. Pomysłodawczynią i organizatorką show jest Emilia Łosiewicz, tancerka i instruktorka tańca arabskiego, która zadbała o oprawę artystyczną „Magii Orientu”. Emilia i jej uczennice zaprezentują choreografie jej autorstwa. Dodatkowo odbędą się pokazy FLAMENCO w wykonaniu Niny Krawczyk i jej uczennic

I mamy jeszcze dla Was kilka niespodzianek a propo występujących ale potrzymamy Was jeszcze chwilkę w niepewności . Nie musisz sam tańczyć, ani być pasjonatem tańca! Magia Orientu to idealny pomysł na sobotni wieczór dla całej rodziny, na randkę, czy też po prostu zamiast kina. Kontakt z żywą sztuką na wyciągnięcie ręki! Taka okazja zdarza się tylko raz w roku, musisz być z nami.

Polub fan page na facebooku! Wszystkie newsy, informacje o występujacych, zdjęcia, filmy i wspomnienia: https://www.facebook.com/MagiaOrientu?ref=ts&;fref=ts

Zapraszamy serdecznie 14 czerwca 2014r.
Godz. 19.00
Miejsce: Ośrodek Kultury ARSUS
, ul. Traktorzystów 14
http://www.arsus.pl/
Bilety: 20zł
Bilety do nabycia w kasie OK ARSUS:
Pon. Śr. Pt: 10.00 – 14.00
Wt. Czw.: 15.00 – 19.00
Rezerwacja telefoniczna biletów: 22 478 39 36
W miarę wolnych miejsc można zakupić przed samym show.

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ