Czym nas zaskoczy PlanBe?

Szykuje coś nowego?

PlanBe, czyli Bartosz Krupa, to urodzony w Tomaszowie Lubelskim, polski raper oraz autor tekstów. Należy on do wytwórni QueQuality. W swojej karierze współpracował między innymi z takimi artystami jak: Quebonafide, ReTo, Bedoes, Otsochodzi, Smolasty czy Sztoss.

Bartosz, w roku 2012 rozpoczął swoją karierę z rapem, wydając utwór, o tytule; ,”Styl”. W roku 2013 wydał utwory ,,Niewidzialny” i ,,Epilog”. Z kolei w roku 2014, wydał on pierwszy flowtest, o tytule: ,,Życie wybiera nas”, a także remix utworu „Żadnych zmartwień” – Quebonafide, Kuby Knapa i Kubana. Natomiast w roku 2014 powstał mixtape rapera zatytułowany: „Nightcalls”. Rok 2016 to płyta, wydana wraz z Lankiem o tytule: „Fantasmagoria”. Natomiast 2017 to udział  udział Krupy w akcji Popkillera – ,,Młode wilki 2017”. W roku 2017 odbyła się premiera jego debiutanckiego albumu, o tytule „Insomnia”. Płyta ta dotarła do czwartego miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS, „oraz, do sierpnia 2018 roku, sprzedała się w ponad 15.000 egzemplarzy, tym samym zdobywając status złotej płyty”. Rok 2018 to premiera singla ,,Klepsydra”. Z kolei rok 2019 to album „MODA”. Którym jeszcze nie zdążyliśmy się znudzić, a tymczasem PlanBe szykuje dla nas już kolejne wydawnictwo. Niebawem w sieci ma pojawić się wideo, które będzie zapowiadać limitowaną epkę. Ale jednak co najciekawsze – PlanBe swój materiał ma wydać zupełnie samodzielnie!

„Uświadomiłem sobie, że nagrywam zdecydowanie za dużo muzyki, żeby miała tyle leżeć na dysku i się przedawniać, więc lada chwila się słyszymy!” zapowiedział ostatnio na fanpage’u PlanBe!

A już dziś zobaczymy artystę na scenie H&M Loves Music. Obok niego zobaczymy także Solara, Bedoesa, i Jan-rapowanie. Kto się wybiera?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ