Starsze kobiety i młodsi mężczyźni

Większość z nas odpowiadając sobie na pytanie: czy różnica wieku jest istotna w związkach, twierdzi, że nie. Ale jak jest naprawdę? Czy wystarczy tylko uczucie? Co ze zrozumieniem? Nie zawsze taki związek ma szansę przetrwać.

www.ealuxe.com 

Istnieje wiele przypadków, kiedy gorące uczucie bierze górę, kobieta bez zastanowienia wchodzi w relację z mężczyzną, którego tak naprawdę nie zna. Jest on zupełnie inny niż ona, choć wydawałoby się całkiem odwrotnie, oboje twierdzili, że są identyczni. Nie należy podejmować pochopnych decyzji, „związek” nie zawsze oznacza to samo dla obojga. Dla kobiety jest to zazwyczaj stabilizacja, zrozumienie, wsparcie i choćby góry się waliły – przede wszystkim miłość.

 

Statystycznie partnerzy dobierają się tak, aby to mężczyzna był tym starszym i dojrzalszym emocjonalnie. Jednak są wyjątki, chociażby Demi Moore i Aston Kutcher, którzy byli idealnym przykładem pary nie zwracającej uwagi na wiek. Ich miłość nie przetrwała, oczywiście powodem rozpadu związku była niedojrzałość emocjonalna Astona oraz znalezienie przez niego młodszej partnerki.

 

Czy warto ryzykować? Kobiety uważają, że tak – przecież łatwowierność, którą obdarzyła nas natura potrafi dopuścić do serca nawet najgorszego drania.

 

Rozczarowanie uderza w nas wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy i właśnie wtedy boli najbardziej. Niestety, większość z nas jest sama sobie winna, ponieważ dopiero po kilku dniach zdajemy sobie sprawę, że to jednak nie o to nam chodziło, a człowiek z którym chcieliśmy spędzić resztę życia okazał się nieodpowiedzialny i niedorosły. Uff, na szczęście to już za nami. A silna kobieta podniesie się nawet po najgorszej burzy.

 

Agata Kisło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ