Czy Eva Mendes na pewno już urodziła?

Aktorka Eva Mendes wraz z Ryanem Goslingiem nie lubi ujawniać mediom szczegółów z życia prywatnego. O pierwszej ciąży dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc przed rozwiązaniem. Natomiast w kwietniu tego roku media obiegła informacja, że aktorka ma urodzić niebawem urodzić drugie dziecko! Czy pociecha pary jest już na świecie?

Top secret!

Eva Mendes poznała Ryana Goslinga na planie filmowym. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak zakochani długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Aktorska para słynie z tego, że nie dzieli się z mediami szczegółami ze swojego prywatnego życia. O pierwszej ciąży dowiedzieliśmy się tuż przed porodem. O tym, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka media mówiły dopiero niecały miesiąc temu, kiedy Mendes była już w trzecim trymestrze ciąży!

Córeczka już jest na świecie?

Podobno pociecha gwiazd już się urodziła! Ryan Gosling został przyłapany przez media, kiedy wychodził ze szpitala położniczego. Mężczyzna milczał, gdy dziennikarze pytali go o narodziny kolejnego dziecka i o Evę Mendes. Jednak zagraniczne media rozwikłały tę zagadkę. Ustaliły, że córeczka aktorskiej pary urodziła się już 29 kwietnia i jest już w domu.

Jakie imię otrzymała córeczka aktorskiej pary?

Redakcji serwisu TMZ również udało się dowiedzieć, że córeczka Evy Mendes i Ryana Goslinga ma na imię Amanda Lee. Starsza pociecha pary to Esmeralda Amanda. Skąd u Evy Mendes takie zamiłowanie do tego imienia? My już wiemy! „Tak nazywała się moja babcia – aktorka tłumaczyła po urodzeniu Esmeraldy. – Po hiszpańsku to znaczy ukochana”.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy narodzin drugiej pociechy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ