Czy doczekamy się koncertu Eminema w Polsce?

Plotki nie cichną, wręcz przeciwnie. Słychać coraz więcej pogłosek na temat koncertu Eminema w Polsce. Czy to aby na pewno tylko plotki?

Marshall Bruce „Eminem” Mathers III, (znany także ze swojego alter ego – Slim Shady), to jeden ze sławniejszych, wielkich, światowych raperów. Ponadto jest  producentem muzycznym oraz aktorem. Przez 20 lat swojej czynnej kariery koncertował już na całym świecie. Polska jednak wciąż nie miała tego szczęścia. Mimo, że okazji wcale nie brakowało…

Ostatnio fanpage  “Festiwale Europejskie & Tour” udostępnili następujący wpis: “Poniedziałek. Czerwiec. Chorzów. SlimShady !?”. Czy to zwykłe pytanie i prowokacja, czy fanpage “Festiwale Europejskie & Tour”, faktycznie mają info z pierwszej ręki i są dobrze poinformowani co do planów rapera? Z wpisu więc wynika, że koncert miałby się odbyć na  Śląsku, a konkretniej na Stadionie Śląskim. Akurat co do tego, że Eminem byłby w stanie go zapełnić po brzegi, nie mam wątpliwości. Póki co z potwierdzonych informacji wynika, że Marshall zagra aż cztery koncerty w Australii. Czy zahaczy także o Polskę i pokusi się o mini trasę europejską? Myślę, że nie mielibyśmy nic przeciwko. A więc uważnie śledzimy ten wątek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

623 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Konflikt Palucha i Tymka?

Właściciel BOR wyjaśnia ta sytuację. Ostatnio Paluch na swoim fanpage’u udostępnił nowy singiel Tymka -...