Teresa Lipowska szczerze o Polsce. Co ją zasmuca?

Czego nie może robić Teresa Lipowska? Produkcja „M jak miłość” tego by nie wybaczyła!

Teresa Lipowska od osiemnastu lat jest związana z „M jak miłość”. Ekipa filmowa bardzo lubi aktorkę. Jednak gwiazda nie na wszystko może sobie pozwolić. Czego zabrania jej produkcja serialu?

Katarzyna Cichopek niedawno zdradziła, że nie może farbować włosów. 

„Od osiemnastu lat jestem związana kontraktem z serialem M jak miłość, gdzie muszę być konsekwentna w kreowaniu swojej postaci i nie mogę zmieniać radykalnie swojego wizerunku. W związku z powyższym nigdy nie eksperymentowałam z kolorami włosów” – powiedziała aktorka.

Czego Teresa Lipowska nie może robić ze względu na „M jak miłość”?

Teresa Lipowska też nie może zmieniać swojego wizerunku. Czy gwiazda chciała kiedyś zaszaleć? Nic z tych rzeczy!

„W serialu nie zmienia się uczesania ani koloru włosów, ani wizażu. Trzeba uzgodnić, a później można to zrobić. U mnie nie było powodu. Tyle siwych ile miałam, to mam. Blond, jak miałam, tak mam. Dla mnie kolor blond jest piękny i niech będzie jak najdłużej. Nigdy nie byłam brunetką, nie wyobrażam sobie tego. Całe życie byłam blondynką. I siwa też nie będę, tylko będę blondynką” – mówiła gwiazda w rozmowie z „Party”.

Czego jeszcze nie może? Oj, to duże zaskoczenie! 😉

„Żebym następnym razem nie wychodziła za mąż, ale to już mi nie grozi, bo nie miałabym czasu dla serialu. Muszę mieć dużo czasu dla serialu” – szczerze powiedziała Teresa Lipowska.

Kto by się spodziewał!

https://www.facebook.com/609044292550281/photos/rpp.609044292550281/610132502441460/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Teresa Lipowska – Unofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ