Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć

Anna Lewandowska świętuje roczek chrześniaka w bluzie w Atomówki! Wiemy, ile ona kosztuje!

Anna Lewandowska świętuje roczek chrześniaka w stylowej bluzie w Atomówki! Wiemy, jaka jest jej cena! Skusicie się na taki strój?

Anna Lewandowska świętuje roczek chrześniaka w bluzie w Atomówki!  Wiemy, ile ona kosztuje!

Jak Ania Lewandowska spędzała miniony weekend? Teraz już wiemy! Trenerka właśnie pokazała na Instagramie i Facebooku zdjęcia z pierwszych urodzin swojego chrześniaka Tadka. Gwiazda zaprezentowała też swoją stylizację na ten wyjątkowy dzień. Żona kapitana polskiej reprezentacji wybrała nietypowy strój. Trenerka założyła szarą bluzę z kolorowym nadrukiem w kultowe Atomówki! Do tego dobrała krótką szarą spódniczkę z falbanką. Na nogi założyła sportowe różowe buty z napisami „Barbie”. Przyznajemy, że takiej Ani jeszcze nie znaliśmy! Sportsmenka pokazała, że ma poczucie humoru, a przy tym umie doskonale dobrać strój do okazji! Na Kinderbal jak znalazł!

https://www.instagram.com/p/BWC8KAHlDuu/?taken-by=annalewandowskahpba

Okazuje się, że szara bluza z haftowanymi aplikacjami z postaciami Atomówek  została zaprojektowana przez polską markę Bizuu. Model, który wybrała Ania Lewandowska kosztuje 520 złotych. Można kupić ją w sklepie internetowym marki. Dostępne są rozmiary od XS do L. Wszystkie bluzy są w szarym kolorze. Przypominamy, że taki kolor pasuje do wielu stylizacji i nigdy nie wychodzi z mody.

bluza Bizuu Lewandowska Atomówki

Jak wam się podoba bluza którą wybrała Ania? Co myślicie o cenie?

Mama i ciocia na medal

Oczywiście Ani Lewandowskiej towarzyszyła córeczka Klara. Jesteśmy pewni, że to był bardzo udany weekend. Tadek dostał od swojej mamy chrzestnej wyjątkowy prezent – tort bezglutenowy z figurkami w kształcie zwierzą. Słodki podarunek na pewno był pyszny. 🙂

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.315984345187444.76335.261359397316606/1343333875785814/?type=3&theater

 

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ