Bilguun Ariunbaatar walczy z poważnymi problemami

Bilguun Ariunbaatar nigdy nie ukrywał, że zmaga się z chorobą. Dopiero teraz jednak zdradził, co tam naprawdę mu dolega. W wywiadzie wyznał też, w jaki sposób poradził sobie z depresją.

Bilguun Ariunbaatar zaczął borykać się z poważnymi problemami tuż po rozstaniu ze swoją partnerką. Wkrótce potem pojawiły się informacje, że popadł w długi. Mieszczący się na Wilanowie apartament trafił na licytację komorniczą. Mówiono też o tym, że u celebryty zdiagnozowano poważną chorobę autoimmunologiczną.

– Miałem przed długi okres problemy zdrowotne. Musiałem brać leki, później miałem długi okres detoksykacji. Jak każdy człowiek miewam wzloty i upadki. Nie jesteśmy bogami. (…) U mnie to się wzięło z głowy. Miałem deprechę. To wszystko się rozrastało. To jest choroba autoimmunologiczna. Organizm działa autodestrukcyjnie, ale jest to do wyleczenia. Trzeba zrobić krok w tył i popatrzeć na siebie z dystansu – powiedział w rozmowie z przeambitni.pl.

https://www.instagram.com/p/Bt8-Og_A_CL/

W wywiadzie zapewnił również, że powoli wychodzi na prostą. Stwierdził, że dziś skupia się przede wszystkim na pracy. W planach ma wydanie płyty z Mateuszem Banasiukiem.

Przypomnimy, że Bilguun Ariunbaatar zaczął pojawiać się w mediach 9 lat temu. Orientalne rysy twarzy, uroczy akcent i szeroki uśmiech zjednały mu widzów. W programie „Szymon Majewski Show” kreował zabawną postać z mongolskiej, nieistniejącej telewizji U1 BATOR. Na swoim koncie ma udział w m.in. „Tańcu z gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Celebrity Splash”.

Zobacz również:

źródło: se.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ