Bunt w „Azja Express”

Bunt w „Azja Express”! Uczestnicy odmówili wykonania jednego zadania! Dlaczego?

Już 6 września na antenie TVN startuje druga edycja „Azja Express”. Tym razem gwiazdy ze swoimi towarzyszami wyprawy udały się do Indii. Reality show ponownie będzie prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka zdradziła, że uczestnicy odmówili wykonania jednego z zadań, które przygotowała dla nich ekipa programu! Dlaczego?

Bunt w „Azja Express”. Uczestnicy odmówili wykonania jednego zadania! Dlaczego?

Już 6 września na antenie TVN premierowy odcinek drugiej edycji „Azja Express”. W reality show wzięło udział osiem par. Gospodynią programu po raz drugi jest Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka zdradziła, że uczestnicy odmówili wykonania jednego zadań! Co się stało?  

„Nikt nie ucierpiał na planie, żadne zwierzę nie ucierpiało. Ja byłam absolutnie zachwycona podejściem naszych uczestników do zwierząt. U nas na planie często pojawiają się zwierzęta. To nie jest sytuacja, którą lubię najbardziej, bo jestem miłośniczką zwierząt i to jest dyskusyjna sprawa, dlatego jak są na planie, to zwracam uwagę na to, żeby miały dobrze, żeby miał kto o nie zadbać. Nieraz się z moją ekipą o to kłóciłam. A moi uczestnicy zaimponowali mi bardzo tym, że było zadanie z krowami, które miały ciągnąć wozy, na których oni mieli się ścigać, takie zaprzęgi. Wtedy Michał Piróg wyszedł jako pierwszy i powiedział, że on się na to nie zgadza. Mówił w imieniu grupy, że nie zgadza się, żeby w ten sposób wykorzystywać zwierzęta, daltego oni sami te wozy pociągną. W ciężkich warunkach, w wielkim upale, panowie z zaprzęgniętymi wozami musieli się ścigać, wylewając hektolitry potu, ale dali radę i szacun. Bardzo ich za to podziwiam” – opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Party.pl.

Przypominamy, że w drugiej edycji „Azja Express” biorą udział: Joanna Przetakiewicz z Łukaszem Jakóbiakiem, Marta Wierzbicka z koleżanką, Michał Piróg z kolegą, Tymon Tymański z synem Lucasem, Antoni Pawlicki z kolegą, Stanisław Karpiel Bułecka z kolegą, Dorota Gardias z koleżanką oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią.

Będziecie oglądać program?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Azja Express TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ