Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc będzie miał syna czy córkę?

Narzeczona Borysa Szyca spodziewa się dziecka. Radosną nowiną aktor podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani zastanawiają się, czy aktor będzie miał syna czy córkę. Na ten temat wiemy już coraz więcej!

Borys Szyc i jego narzeczona Justyna Nagłowska już wkrótce powitają na świecie swoje maleństwo. To drugie dziecko aktora, który jest już ojcem –15-letniej Soni. A teraz będzie chłopiec czy dziewczynka?

– Justyna i Borys są bardzo szczęśliwi i już nie mogą się doczekać narodzin maleństwa, które przyjdzie na świat wiosną. Ale powitają nie jak plotkowano córeczkę, tylko syna. Borys zdradził, że czekają na małego Henia  – czytamy w „Party”.

Jaka jest prawda? Czekamy na rozwiązanie!

https://www.instagram.com/p/B5DZ4c0h2X2/

Cud świata

Justyna Nagłowska cieszy się ze zmian w swoim życiu. Choć ciąża wiąże się dla nie również ze stresem, to nie może doczekać się przyjścia na świat maluszka. Swoimi radościami i troskami dzieli się z fanami na Instagramie. Jest również o tatusiu pociechy – Borysie Szycu. 😉

„Trochę zima, trochę wiosna… A ja rosnę i rosnę latem, zimą a na wiosnę…Już bym chciała tulić tego maluszka ?❤️ Uściski dla wszystkich „ciężarówek” ! Dajcie znać jak się macie ? W którym jesteście miesiącu? Która to Wasza ciąża? Czy coś Was trapi? Czy się czymś martwicie? Czegoś obawiacie? W grupie raźniej, a macierzyństwo, czy to pierwszy raz, czy trzeci, czy w wieku dwudziestu paru, czy trzydziestu paru, to zawsze jest duże wyzwanie, a ciąża to zawsze jakieś ograniczenia, stres związany ze zdrowiem maluszka, wysiłek i duża odpowiedzialność za mieszkańca brzuszka. Ale wiecie co…? Przede wszystkim chciałam Wam wszystkim ogromnie pogratulować! To, że rosną w nas nowe życia, że nosimy w brzuchach nasze dzieci, to najbardziej niesamowity i niezwykły cud świata! I my jesteśmy współautorkami, wraz z tatusiami naszych dzieci, tego cudu. Gratulacje prosto z ❤️????? #macierzyństwo #ciąża #potrojnamama #rodzew2020 #cudnarodzin #momtobeagain #momofthree – czytamy na Instagramie.

Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/B429KkQBDh-/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ