Beyonce i Nicki Minaj

Od pewnego czasu trwały spekulacje dotyczące możliwej współpracy Beyonce i Nicki Minaj. Piosenkarki opublikowały wspólny remiks utworu „Flawless”, oryginalnie pochodzącego z wydanej w grudniu ubiegłego roku piątej płyty Beyonce. Nowa wersja piosenki cieszy się ogromną popularnością i doczekała się już coveru w wykonaniu Lil Kim.

Źródło: beautelicious.com

Najnowsza płyta Beyonce okazała się spektakularnym sukcesem. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 i stał się najszybciej sprzedającą się płytą w historii serwisu iTunes. Pomimo niewątpliwych sukcesów i statusu jednej z największych gwiazd muzyki rozrywkowej, piosenkarka w ostatnim czasie zmagała się ze złą prasą. W maju do mediów plotkarskich wyciekły nagrania siostry Beyonce – Solange Knowles, okładającej pięściami męża piosenkarki Jay’a-Z w hotelowej windzie. Ostatnie tygodnie to dla pary seria podejrzeń i donosów na temat ich rzekomego rozstania. Beyonce odcięła się od medialnej burzy wokół jej osobistego życia opublikowanym remiksem „Flawless”, w którym śpiewa m.in. o windzie, której zawartość warta jest miliardy dolarów. Niektórzy sugerują nawet, że tekst piosenki napisał sam Jay-Z.

{youtube} FOXE81sDPDg|600|450|0{/youtube}

Z kolei Nicki Minaj, która w swojej części „Flawless” śpiewa o tym, że jest królową rapu, spotkała się z żywą reakcją m.in. Lil Kim, która najwyraźniej ten tytuł przypisuje sobie. Kim, choć obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim, szybko scoverowała remiks Beyonce i Minaj, zastępując autorskim tekstem fragmenty latynoski. Nie spotkało się to jednak z przychylną reakcją internautów.

Hanna Gajewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ