Beata Tyszkiewicz nie weźmie udziału w „Tańcu z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz nie weźmie udziału w „Tańcu z Gwiazdami”? Jest komentarz aktorki!

Beata Tyszkiewicz w minionym roku miała problemy zdrowotne. W maju przeszła zawał serca. Musiała też się poddać zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. Jesienią również nie czuła się najlepiej. Aktorka zdecydowała, że nie weźmie udziału w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”, co będzie robić zamiast udziału w tanecznym show?

Beata Tyszkiewicz nie weźmie udziału w „Tańcu z Gwiazdami”? Jest komentarz aktorki!

Beata Tyszkiewicz zdecydowała, że zrobi przerwę od „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka w 2017 roku miała kłopoty zdrowotne. Przeszła zawał serca. Poddała się też zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście szybko wróciła do formy. W rozmowach z dziennikarzami mówiła, że dobrze się czuje i jedynie potrzebuje spokoju. Jednak w październiku bliscy zawieźli ją do szpitala. Okazało się, że to nic poważnego, jednak Beata Tyszkiewicz zdecydowała, że nie weźmie udziału w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Będą nowe książki?

„Jak mi się zachce, to wrócę. Absolutnie. Bo ja bardzo się zżyłam. Ja zrobiłam 19 edycji. Nie było mnie w jednej w TVN, ponieważ oni zaangażowali Józefowicza i Urbańską, w związku z czym zrezygnowali ze mnie i z Wodeckiego. Zdaje się, że nie bardzo dobrze wyszli na tym”- mówiła aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

Beata Tyszkiewicz zdradziła, że pracuje nad książką, a nawet dwiema!

„Teraz zrobię sobie przerwę. To była moja decyzja. Ja zawsze sobie radziłam. Ja sobie piszę książkę następną, dwie właściwie. Tak że ja mam jakieś inne zajęcia. Tak że… nie nalegam na powrót – przyznaje gwiazda.

Czekacie na jej powrót do „Tańca z Gwiazdami”?

Niska emerytura 

Beata Tyszkiewicz w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że ma niską emeryturę. Trzeba zwrócić uwagę, że pracowała wiele lat. Jednak nie narzeka.

„Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Tylko że to po 60 latach pracy przeszło… Kiedyś nikt nam nie mówił o żadnych składkach, ubezpieczeniach”- mówi Beata Tyszkiewicz.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ