Bartek Kapustka i Klaudia Adamczyk

Bartek Kapustka na egzotycznych wakacjach razem ze swoją dziewczyną! Zobaczcie fotki!

Bartek Kapustka, 19-letni zawodnik polskiej drużyny na Euro 2016, też już odpoczywa po wyczerpującym sezonie. Nasz piłkarz zabrał swoją ukochaną na egzotyczne wakacje! Zobaczcie zdjęcia!

Bartek Kapustka i Klaudia Adamczyk

Piłkarz światowego formatu?

Bartek Kapustka zachwycił świat piłkarski podczas pierwszego meczu naszej reprezentacji z Irlandią Północną. 19-letni zawodnik zwrócił uwagę nie tylko polskich kibiców, ale również zagranicznych trenerów, którzy wróżą mu pełną sukcesów karierę sportową. Po zmaganiach na Euro 2016 nadszedł czas na upragniony odpoczynek.

Przede wszystkim relaks!

Wojciech Szczęsny zabrał Marinę Łuczenko na podróż dookoła świata, Artur Boruc razem z żoną Sarą i dziećmi relaksuje się na słonecznej Ibizie, a do wakacyjnego wyjazdu szykuje się Michał Pazdan z rodziną. Wygląda na to, że Bartek Kapustka poszedł w ślady swoich starszych kolegów po fachu. Wczoraj na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widzimy, że relaksuje się w jacuzzi. Pod zdjęciem napisał: „Odpoczynek po szalonym sezonie”. Zdecydowanie mu się należą chwile pełne relaksu, prawda?

Bartosz Kapustka na wakacjach

Wakacje z ukochaną

Bartek Kapustka na egzotyczne wakacje zabrał oczywiście swoją ukochaną – Klaudię Adamczyk. Piłkarz mówi, że dziewczyna cały czas bardzo mocno go wspiera. Cieszy się, że wybranka interesuje się również sportem, a w szczególności piłką nożną. Zawodnik mówił, że uwielbia spędzać czas ze swoją dziewczyną, jednak podczas Euro 2016 musiał bardzo skoncentrować się na grze. Teraz wreszcie para może odrobić zaległości!

Klaudia Adamczyk również w na Instagramie pochwaliła się swoją fotką. Ale piękne widoki!

Klaudia Adamczyk na wakacjach

Zakochanym życzymy dalszego fantastycznego odpoczynku!

Źródło zdjęć: Instagram

 ______________            

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ