Ariana Grande zerwała zaręczyny z Petem Davidsonem

Fani Ariany Grande przeżyli szok, kiedy dowiedzieli się, że ich idolka zerwała z Petem Davidsonem. Po serii intymnych, pełnych zapewnień o ich prawdziwym uczuciu wpisów w mediach społecznościowych, nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Ariana Grande rozstała się z Petem Davidsonem. O kryzysie w związku pary mówiło się już od jakiegoś czasu, ale teraz podobno sprawa jest już przesądzona. Jak donosi TMZ.com do zerwania zaręczyn miało dojść w miniony weekend za obopólną zgodą.

https://www.instagram.com/p/BnRYAoWHh46/?hl=pl&taken-by=arianagrande

Wokalistka i komik zaręczyli się w maju po zaledwie kilku tygodniach spotykania. Zarzucano wtedy Arianie, że zbyt szybko weszła w nowy związek po rozstaniu z Mac Millerem, który walczył z uzależnieniem od narkotyków. Jak donosi TMZ, momentem przełomowym była śmierć z przedawkowania Maca Millera. Tragiczne odejście sławnego rapera miało kompletnie załamać Arianę. Gwiazda absolutnie nie obwiniała się za śmierć swojego byłego chłopaka, bowiem robiła wszystko, co w jej mocy, aby wyciągnąć artystę ze szponów nałogu. Śmierć Maca Millera opłaciła jednak silnym załamaniem nerwowym. Jak donoszą źródła TMZ, w następstwie odejścia byłego chłopaka Ariana miała sobie też uświadomić parę rzeczy. Po pierwsze, zdała sobie sprawę z tego, że nie jest w stanie teraz w pełni zaangażować się w związek z Petem. Po drugie, uprzytomniła sobie, że zaręczyny po zaledwie miesiącu znajomości były błędem. W jej życiu nie ma na razie miejsca na poważną relację. Co zrozumiałe, gwiazda zdecydowała teraz w pełni skupić się na odzyskaniu równowagi psychicznej i dbaniu o swoje zdrowie.

https://www.instagram.com/p/Bneu_dCHVdn/?hl=pl&taken-by=arianagrande

Pete usunął swoje konto na instagramie, a Ariana wyłączyła możliwość komentowania postów. Oprócz tego komik zakrył jakiś czas temu tatuaż, który nawiązywał do jej związku z artystką. Wokalistka na swoim miłosnym koncie ma jeszcze kilka innych związków z hollywoodzkimi celebrytami. Wśród nich zagościł nawet raper Big Sean.

fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ