Maserak uczył Lewandowskich tańca weselnego

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach! Gdzie się para odpoczywa? Zobaczcie zdjęcia!

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach! Świeżo upieczeni rodzice wraz z córeczką Klarą postanowili nieco odpocząć. Cała rodzina wybrała się do Włoch. Zobaczcie piękne zdjęcia!

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach! Gdzie się odpoczywają? Zobaczcie zdjęcia!

Ania i Robert Lewandowscy wraz z córeczką wybrali się na krótkie wakacje do Włoch. Nie da się ukryć, że odpoczynek zdecydowanie im się należy. Trenerka 4 maja urodziła Klarę, a przez cały okres ciąży intensywnie pracowała. Teraz doszły jej macierzyńskie obowiązki. Również Robert może sobie pozwolić na relaks. Świeżo upieczony tata strzelił w Bundeslidze 30 goli oraz znacznie się przyczynił do zgarnięcia tytułu mistrza Niemiec przez Bayern Monachium.

Rodzina odpoczywa nad jeziorem Lago di Garda, które słynie z czystości wody. Leży w połowie drogi między Wenecją a Mediolanem. Położone jest w pobliżu alpejskich szczytów. Idealne miejsce do odpoczynku?

„Czas na krótkie ładowanie baterii!☀️

Każdy tego potrzebuje, zasługuje na chwile luzu???? Nie musimy być perfekcyjni.

Zbyt często chcemy zapracować na akceptację innych dopasowując ich reguły do siebie⛔️ Miej Pasję ??Realizuj się❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – napisała Anna Lewandowska na Instagramie.  

Zobacz, jak para ładuje baterie!

https://www.instagram.com/p/BUeqm8flZOy/?taken-by=_rl9

Ania Lewandowska zaledwie trzy tygodnie po porodzie zachwyca świetną figurą. Sportsmenka przez cały okres ciąży dbała o aktywność fizyczną oraz zdrowe, zbilansowane posiłki. Teraz również dobrze się odżywia oraz bardzo stopniowo wprowadza aktywność fizyczną. Jednak przede wszystkim koncentruje się na relaksie. Musimy przyznać, że macierzyństwo bardzo jej służy. Żona Roberta Lewandowskiego promienieje!

https://www.instagram.com/p/BUea_3LFWPq/?taken-by=annalewandowskahpba

https://www.instagram.com/p/BUZ2p_GFrgX/?taken-by=annalewandowskahpba

https://www.instagram.com/p/BUbp_7UF7Lm/?taken-by=annalewandowskahpba

Całej rodzinie życzymy udanych wakacji!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba, www.facebook.com/Anna Lewandowska oraz www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ