Anna Starmach

Anna Starmach lada chwila zostanie mamą. Prosi fanów radę

Anna Starmach już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Jurorka “MasterChefa” jest w zaawansowanej ciąży. W związku z tym ma do fanów ważne pytanie! To już ostatnia prosta!

Anna Starmach lada chwila zostanie mamą. Prosi fanów radę

Anna Starmach w tajemnicy przed mediami ponad rok temu wzięła ślub z Piotrem Kuską. Para teraz spodziewa się pierwszego dziecka.

„Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: Już wkrótce będziemy rodzicami. JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY RODZICAMI! ❤️
Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo!❤️ ” – ogłosiła jurorka na Instagramie.

Teraz Anna Starmach jest już na ostatniej prostej. Poród coraz bliżej! W związku z tym ma ważne pytanie… Na co teraz powinna przeznaczyć najwięcej czasu?

“Ściskam brzuszek i przytulam❤️ Z każdym dniem jest coraz większy, z każdym dniem jestem coraz bliżej 🤰🏻🤱🏻❤️ Drogie mamusie: co WY zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować? #mamaania #tużtuż #dużybrzuszek #dużomiłości ❤️” – napisała jurorka.

Teraz to jest najważniejsze

Fani błyskawicznie pospieszyli z pomocą!

Internauci przede wszystkim polecili odpoczynek, spacery oraz spędzanie czasu z mężem. Później nie będzie już na te czynności tak dużo czasu 😉 

“Pani Aniu, ja w ostatnim trymestrze najwięcej czasu poświęciłam na odpoczynek z dobrą książką i kubkiem rooibosa, bo aura była już mocno zimowa 😊 no i spacery zawsze jak było ładnie. Generalnie, trzeba sobie dać na wstrzymanie pod koniec, bo potem z maluchem już nie będzie na to za dużo czasu😉 pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego dla przyszłych rodziców i maluszka 😘”,

“Gratuluję piękna ty. Jak czujesz się dobrze i nie masz spuchbietych nóg itd to korzystaj. Skup się na sobie partnerze co jeszcze trzeba żyj normalnie. Dopiero za jakiś czas zmieni się życie zmienisz się ty poznasz miłość swojego życia 😁”,

“Dokładnie tak nic na zapas nie da się zrobić 😀 Ja również odliczam dni i miesiace na swoje szczęście choć jedno już mam 😄Cieszmy się każdym dniem i chwilą każdym kopniakiem i czkawką maluszka 😍😍. Powodzenia Aniu” – pisały internautki.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Starmach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2001 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę i to wyzwanie”
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę to wyzwanie”

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prowadzi wiele projektów, a od niedawna catering! Jak jej...