Anna Mucha trafiła do szpitala przez dietę pudełkową. Co się stało?

Anna Mucha: Dostałam olbrzymią szansę w skali tego świata

Anna Mucha prowadzi szczęśliwe życie rodzinne, ale również realizuje się zawodowo. Aktorka jest szczęśliwa, że może realizować swoją pasję. Co wyznała gwiazda „M jak miłość”?

Anna Mucha: Dostałam olbrzymią szansę w skali tego świata

Anna Mucha nie może narzekać na nudę. Gwiazda od wielu lat pracuje w serialu „M jak miłość”, gra również w teatrze, a niedawno mogliśmy ją podziwiać w filmie „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3”.

„Nie jestem marzycielką. Jestem typem osoby, która bardzo racjonalnie podchodzi do swoich planów, więc chciałabym, żeby mi nie zabrakło nerwów, siły, środków, by je realizować” – zdradziła aktorka w rozmowie z „Vivą!”.

Anna Mucha jest szczęśliwa, że może się realizować, uważa, że w swoim życiu dostała wielką szansę od losu. Ważne dla niej jest również, by znaleźć równowagę między sprawami zawodowymi, a prywatnymi.

„Wiem jak bardzo to jest trudne i mogę sobie to tylko wyobrazić, ile wymaga to wysiłków, pracy i poświęceń. Ja dostałam olbrzymią szansę w skali świata. To nie jest kwestia braku ambicji. Jestem zadowolona i szczęśliwa, z tego w jakim miejscu jestem i z tego, co mam. Dzisiaj udaje mi się znaleźć równowagę między życiem prywatnym a pracą” – mówiła aktorka.


Anna Mucha niedawno pokazała swoje dawne zdjęcie oraz przypomniała o filmie “Listy Schindlera” , w którym grała 25 lat temu. Pamiętacie?


to dopiero powrót do przeszłości #25yearchallenge i podpowiedz dla wszystkich tych, którzy pytali … to ja i „dziewczynka w czerwonym płaszczyku” #schindlerslist czyli tu @oliwia.dabrowska_choć w rzeczywistości dziewczynki były dwie 😉😎 a ja grałam Dankę Dresner, jedną z Ocalonych. miałam zreszta kiedys przyjemność poznać Panią Dankę i było to spotkanie niezwykle … #memories i mimo, ze są to niezwykle ważne dla mnie chwile i wspomnienia nie wracam do nich często… ale Lista Schindlera jest teraz ponownie w kinach, to mądry, wspaniały i ważny film, który być może już się zatarł w waszej pamięci (a może w ogóle go nie znacie), 

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...