Anna Lewandowska na premierze swojej książki. Pokazała Klarę

Anna Lewandowska świętuje kolejny sukces. Właśnie ukazała się najnowsza książka trenerki „Baby by Ann”. Gwiazda na premierę przyszła z córką Klarą! W czym jej pomaga dziewczynka?  

Anna Lewandowska na premierze swojej książki. Pokazała Klarę

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. Jednak jest aktywną mamą i stara się łączyć życie rodzinne z zawodowym. Ostatnio odbyła się premiera jej najnowsze książki. Na spotkanie promujące zabrała swoją największą motywację, czyli córkę Klrę.

„Dzisiaj premiera najnowszej książki „Baby by Ann”.

Moja mała iskierka, moje małe wsparcie, moja motywacja razem ze mną ❤️

Książkę kupicie na stronie @babybyann www.babybyann.com” – napisał Ania Lewandowska na Instagramie. Zobaczcie urocze zdjęcie!

„Piękne ??? Cudowny widok ❤️
Ja dzisiaj na przywitanie też dostałam buziaki od moich dziewczyn ??❤️????”,

„Klarunia będzie pomagać mamusi przy maleństwie… Gratuluję Aniu ❤❤❤ słodka dziewczynka ❤❤❤”,

„Czysty Tatuś ❤️” – komentowali zdjęcie fani trenerki.

https://www.instagram.com/p/B42YNhSBW6m/

O czym jest najnowsza książka Ani Lewandowskiej?

Kiedy na świecie pojawia się dziecko, przed rodzicami pojawia się wiele wyzwań. Jednym z nich jest odpowiednie żywienie. Co podawać dziecku, aby dostarczyć mu wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników? Jak wyrobić w maluchu zdrowe nawyki żywieniowe? Co i kiedy wdrażać do diety dziecka, a czego unikać? Książka „Baby by Ann” to kompendium wiedzy na temat żywienia dzieci. W opisie poradnika Anny Lewandowskiej czytamy, że rodzice znajdą wszystko, co powinni wiedzieć o żywieniu dziecka, a także przepisy na pyszne i, co najważniejsze, odpowiednio zbilansowane, posiłki dla najmłodszych.

„Słuchajcie, słuchajcie!
Wypełnia nas dziecięca radość i podekscytowanie ?
Już dzisiaj premiera książki Baby by Ann! ???
Wypełniona po brzegi sprawdzonymi i pysznymi (próbowaliśmy sami! ?) przepisami Ani @annalewandowskahpba , ale również cennymi poradami, które ułatwią niejedną batalię i przeprawę żywieniową! Książka dostępna w naszym sklepie ❤️” – czytamy na Instagramie Baby By Ann.

https://www.instagram.com/p/B3uzmLwj60s/

 

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ