Jak Piotr Woźniak-Starak ocenił piosenkę Anny Karwan do jego filmu „Ukryta Gra”?

Anna Karwan oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Niezwykły utwór

Anna Karwan zaprezentowała piosenkę do filmu „Ukryta gra”, który wyprodukowała firma „Watchout Studio” założona przez Piotra Woźniaka-Staraka. Piosenkarka cieszy się, że mogła zaśpiewać utwór, który jednocześnie jest hołdem dla zmarłego producenta.

Anna Karwan oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Niezwykły utwór

Już niedługo do kin wchodzi „Ukryta gra”, za której produkcję odpowiadał Piotr Woźniak-Starak. Właśnie ukazała się piosenka promująca film. Zaśpiewała ją Anna Karwan – to nie tylko wyzwanie artystyczne, spełnienie marzeń, ale również wyraz pamięci dla tragicznie zmarłego producenta. 

– Piosenka “The Secret Game” to spełnienie moich marzeń, kompozycja jest skrojona na miarę moich wokalnych możliwości. Tym samym jest to najtrudniejszy utwór technicznie, który dał mi ogrom satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam dołożyć szczyptę swoich emocji do tak pięknego projektu i tym samym złożyć hołd całej ekipie, a przede wszystkim Piotrowi Woźniakowi-Starakowi za dzieło jego życia – powiedziała Ania Karwan.

Posłuchajcie!

https://www.facebook.com/ukrytagra/videos/650951512100603/?__xts__[0]=68.ARAXZCIHloByhdu2CdFO8oGs84vB4_OwZ1VMmeaykwb-NMc-S0VgoKErJfsYMZ52CGUCsUngl8B3CfO5lQRaXPeJ-F6W_BgdEcJyo-M5SJZtIrJXg0EY_85JSCJjmHwCiodDw5pfi7HCpXtdVK1deP6z1U_egOzbDstUZCVYz3R_hsf_vCCedR5799p1eDpAw4msbIQ80RL2KzrKQzLoDFyY3GbpXZ46KqO-kJ4e71cos5nUEsf84LYZ1dp5ZHC1gDsq1ABrOo5xCgqRU_UY1A9pAr_lS2PGU2k6_5IfQ2j092y4NZzThZVfpA0TLr0z7p_d1I4oK5YWuiQNMg8mcQew656WYRu910o&__tn__=-R

Scenariusz zaintrygował mnie

W filmie zagrał również Bill Pullman, który mimo wielu obowiązków, zainteresował się produkcją. Co jest dla niego najważniejsze przy wspólnej pracy?

“Przeczytałem scenariusz bardzo szybko i zaintrygował mnie. Musiałem bardzo poprzestawiać swoje plany, nie wiedziałem czy mi się to uda. Potem porozmawiałem ze wspaniałym reżyserem Łukaszem Kośmickim. To prawdziwy artysta i potrafi pracować z ludźmi. Dla mnie liczy się przede wszystkim doskonała współpraca na planie” – powiedział Pullman w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

O czym jest „Ukryta gra”?

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky (Bill Pullman) rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą – czytamy w opisie filmu.

 Film w kinach od 8 listopada. Planujecie obejrzeć produkcję?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ