Ania Lewandowska Monika Pyrek i Marcin Wrona

Z kim Ania Lewandowska pozuje do zdjęcia? Trenerka ma nowe plany!

Ania Lewandowska w czerwcu została Prezesem Olimpiad Specjalnych. Wczoraj na Instagramie trenerka pochwaliła się zdjęciem z ambasadorami tego wydarzenia! Poznajecie ich?

Ania Lewandowska Monika Pyrek i  Marcin Wrona

Ania Lewandowska niedawno została Prezesem Olimpiad Specjalnych, których celem jest uświadomienie Polakom, że włączenie osób z niepełnosprawnością intelektualną do codziennego funkcjonowania społeczeństwa przynosi ogromne korzyści obu stronom.

„Bardzo się cieszę, że dołączam do rodziny Olimpiad Specjalnych. Sport doskonale rozwija umiejętności osób z niepełnosprawnością intelektualną, a jednocześnie pomaga w walce ze stereotypami i uprzedzeniami, które niestety wciąż funkcjonują. Swoją aktywnością zamierzam wspierać działania sportowe, kampanie prozdrowotne oraz współpracę z partnerami Olimpiad” – powiedziała Lewandowska.

Nowe plany

Wczoraj Ania Lewandowska na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z Memoriału Kamili Skolimowskiej. Towarzyszą jej ambasadorzy Olimpiad Specjalnych – Monika Pyrek (tyczkarka) i Marcin Wrona (siatkarz). Pod fotką sportsmenka napisała:

„Dzisiaj na Stadionie Narodowym z @monikapyrek_official i @w_kracze Memoriał Kamili Skolimowskiej. Moi ambasadorzy Olimpiad Specjalnych. Już wkrótce więcej informacji…”

Jak sądzicie, jakie Ania ma plany? My nie możemy się już doczekać! Jesteśmy pewni, że jej nowy projekt okaże się sukcesem.

Ogromne wsparcie

Jak o trenerce wypowiada się Joanna Styczeń-LasockaDyrektor Generalny Olimpiad Specjalnych Polska?

„Jej sukcesy sportowe oraz sympatia i rozpoznawalność, jakimi się cieszy, będą ogromnym wzmocnieniem dla naszej organizacji. Jestem przekonana, że dzięki wsparciu Anny Lewandowskiej jeszcze większa liczba Polaków przekona się jak wspaniałymi sportowcami i wspaniałymi ludźmi są osoby z niepełnosprawnością intelektualną”.


Źródło zdjęć: instagram.com/annalewandowskahpba

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ