Ani Lewandowskiej też się nie chce ćwiczyć

Ania Lewandowska pokazała brzuch pierwszy raz po porodzie! Opłaca się ćwiczyć w ciąży?

Ania Lewandowska pokazała brzuch pierwszy raz po porodzie! Trenerka na początku maja urodziła córeczkę Klarę. Gwiazda przez cały okres ciąży dbała o aktywność fizyczną oraz dobre odżywianie. Teraz również powoli wraca do ćwiczeń. Zobaczcie, jaką figurę miesiąc po porodzie ma młoda mama!

Ania Lewandowska na początku maja urodziła córeczkę Klarę. Trenerka przez cały okres ciąży była bardzo aktywna. Nie tylko zawodowo, ale również fizycznie. Oczywiście, gwiazda wybierała ćwiczenia, które mogą wykonywać kobiety ciężarne. Oprócz tego dbała o zdrowe posiłki. Trzeba przyznać, że sportsmenka w ciąży wyglądała fantastycznie!

Ania Lewandowska pokazała brzuch pierwszy raz po porodzie!

Po porodzie Ania stawiała przede wszystkim na odpoczynek, ale teraz powoli wraca do ćwiczeń fizycznych. Zachęca również do tego inne młode mamy, ale jednocześnie przypomina o tym, że nic na siłę, gdyż każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie warto się poddawać. Uwagę fanów zwraca umięśniony brzuch sportsmenki! Jesteśmy pod wrażeniem!

https://www.instagram.com/p/BVHUog4Fadt/?taken-by=annalewandowskahpba

„Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy? – wbrew pozorom nie jest łatwo?! ?Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłe! ??????????????#workout #healthymom #annalewandowska #healthyplanbyann” – napisała trenerka na Instagramie.

„Ania super zdjęcie i super przekaz. Wygladasz wspaniale”,

„Cudownie Pani Aniu 🙂 swoja postawa i ciezka praca pokazuje Pani, ze ciaza nie rowna sie obwisle cialo po porodzie, rozstepy i nadwaga… Mozna byc po prostu zdrowym i miec mnostwo energii dla malenstwa ? ? zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam ! ???☀️?”,

„Powodzenia , brzuszek wyglada super” – komentują internauci.

Nie wiecie, kiedy możecie zacząć ćwiczyć po porodzie? Ania Lewandowska przychodzi wam z pomocą!

Kiedy zacząć treningi?

„Kochani, w odpowiedzi na Wasze liczne i często powtarzające się pytania?: ✔️Kiedy wrócić do treningu po porodzie?

Powrót do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie, zalecany jest po 6 – ciu tygodniach, chyba ze lekarz prowadzący wyrazi zgodę na podjęcie jej wcześniej. Po cesarskim cięciu można wrócić do ćwiczeń po 12 tygodniach. W obu przypadkach konieczna jest konsultacja i zielone światło od lekarza” – pisze trenerka.

Cudownie Pani Aniu 🙂 swoja postawa i ciezka praca pokazuje Pani, ze ciaza nie rowna sie obwisle cialo po porodzie, rozstepy i nadwaga… Mozna byc po prostu zdrowym i miec mnostwo energii dla malenstwa ? ? zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam ! ???☀️?

———————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: /www.instagram.com/annalewandowskahpba/ oraz www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ