Nowe zdjęcie Lewandowskiego z dzieckiem

Robert Lewandowski uśmiechnięty, ale… Uwagę zwraca ten szczegół!

Robert Lewandowski w sobotnim meczu z Rumunią był fenomenalny! Piłkarz strzelił aż trzy gole, dzięki czemu spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla Polaków! W sieci pojawiło się zdjęcie uśmiechniętego kapitana polskiej reprezentacji, jednak uwagę fanów przykuł jeden szczegół. O co chodzi?

Lewy spisał się na medal

Mecz Polska-Rumunia już za nami! W meczu eliminacji mistrzostw świata Polska wygrała z Rumunią 3:1. Wszystkie bramki dla naszej reprezentacji zdobył Robert Lewandowski. Piłkarz ma jeszcze inne „sportowe” powody do radości. Kapitan polskiej drużyny przesunął się w klasyfikacji najlepszych strzelców drużyny narodowej na drugie miejsce! Po sobotnim spotkaniu Lewandowski ma na koncie 46 bramek, dzięki czemu prześcignął już Grzegorza Lato (45 goli), a do prowadzącego Włodzimierza Lubańskiego brakuje Lewemu zaledwie dwóch goli!

Robert Lewandowski uśmiechnięty, ale… Uwagę zwraca ten szczegół!

Polacy są dumni z Roberta Lewandowskiego! Fizjoterapeuta polskiej kadry, Bartłomiej Spałek, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z największym bohaterem sobotniego meczu. Uwagę internautów zwróciły nie tylko szerokie uśmiechy obu panów, ale również przyklejone plastry na barku sportowca. Co się stało? Nowa kontuzja?

https://www.instagram.com/p/BVLFuYEh_Yn/?taken-by=physio_sport

Okazuje się, że opatrunek zabezpiecza miejsce urazu, którego piłkarz doznał w kwietniu podczas meczu Bayernu Monachium z Borrusią Dortmund. To właśnie wtedy Roman Buerki sfaulował polskiego zawodnika. Sportowiec plastry nosił również na wakacjach we Włoszech. Jednak uspokajamy – wszystko jest pod kontrolą. Robert Lewandowski ma się bardzo dobrze i jest w świetnej formie. Po meczu z Rumunią chyba nikt nie ma wątpliwości 🙂

Czy to niedawne narodziny córeczki Klary tak pozytywnie wpłynęły na zawodnika?

Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie” – mówił niedawno Lewandowski.

Robercie, niech moc będzie z Tobą!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/physio_sport/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ