Maserak uczył Lewandowskich tańca weselnego

Ania i Robert Lewandowscy sprawili wielką niespodziankę dzieciom! Sprawdź, co zrobili!

Ania i Robert Lewandowscy kilka dni temu przylecieli do Polski. Piłkarz bierze udział w zgrupowaniu polskiej reprezentacji, jednak znalazł czas, by wraz z żoną odwiedzić chorych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka! Zobaczcie, jaką niespodziankę sprawili najmłodszym!  

Ania i Robert Lewandowscy sprawili wielką niespodziankę dzieciom! Sprawdź, co zrobili!

Ania i Robert Lewandowscy od kilku dni są w Polsce. Sportowiec bierze udział w zgrupowaniu naszej kadry. Jednak w międzyczasie pojawił się na promocji nowego modelu telefonu, ale również wraz z żoną odwiedził chorych pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka! Jesteśmy pewni, że najmłodsi byli zachwyceni takimi gośćmi! Zobaczcie zdjęcia!

Dobre uczynki nie wymagają tysiąca słów

“What a day!!!! Dziękujemy wspaniałym Annie Lewandowskiej i Robertowi Lewandowskiemu !!!! @_rl9 @annalewandowskahpba dziękujemy!!!!! Dziękujemy Monice Rebizant Tomaszowi Zawiślakowi z całego serca! Dzieciaki zachwycone!!❤️❤️❤️❤️ @monikarebizant @tomekzawislak_ #charytatywna #akcja #pomagamy #dzieci #warto #pomagac #uczymysieodnajlepszych #help #children #wow #centrumzdrowiadziecka #love @karoldziuba91” – napisała aktorka Milena Suszyńska, która również odwiedziła dzieci.

“Dobre uczynki nie wymagają tysiąca słów. @annalewandowskahpba i @_rl9 dziękuję Wam, że potraficie sprawić radość tym, którzy jej szczególnie potrzebują” – czytamy na Instagramie przyjaciela pary, Tomka Zawiślaka.

To jeszcze nie wszystko

Ania i Robert Lewandowscy często pomagają chorym dzieciom. Robią to bezinteresownie, z potrzeby serca. Niedawno zaangażowali się m.in. w akcję charytatywną na rzecz rzekomo chorego chłopca, Antosia Rudzkiego, który miał walczyć z nowotworem oka. Dziecku groziła całkowita utrata wzroku. Jednak okazało się, że inicjatywa „Boję się ciemności” była wielkim oszustwem, więc wszyscy darczyńcy zostali “nabici w butelkę”. Jednak taki incydent nie zniechęcił ich do pomagania! Sportowiec nadal chętnie spotyka się z chorymi dziećmi i spełnia ich marzenia. W październiku cała Polska poznała Franka Trzęsowskiego, którego piłkarz zabrał na boisko tuż przed meczem z Czarnogórą.  Chłopiec cierpi na bardzo rzadką nieuleczalną chorobą SMARD1, która objawia się zanikiem mięśni, głównie oddechowych. Siedmiolatek oddycha za pomocą respiratora. 

Jeszcze do niedawna chłopiec miał cztery marzenia: chciał poznać Roberta Lewandowskiego, polecieć balonem, zwiedzić Chiny oraz fotografować pandy. Po spotkaniu z idolem powiedział rodzicom, że wystarczy mu już tylko lot balonem, bo jest bardzo szczęśliwy.

Jesteśmy pewni, że pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka również bardzo cieszyli się z odwiedzin swoich idoli. Aniu i Robercie, tak trzymać! 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/miljoczka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...