Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral, zwycięzca konkursu Eurowizji, miał przeszczep serca. Portugalski artysta jest już po zabiegu. Jak się czuje?

Zwycięzca Eurowizji miał przeszczep serca! Jak się czuje Salvador Sobral?

Salvador Sobral jest tegorocznym zwycięzcą konkursu Eurowizji. Artysta zachwycił widzów utworem „Amar Pelos Dois”. Portugalczyk wygrał międzynarodowy konkurs, zdobywając aż 758 punktów. Mężczyzna niedawno miał przeszczep serca. Jak przebiegła operacja?

„Operacja przebiegła dobrze. Pacjent był bardzo dobrze przygotowany, jest młodym mężczyzną. Rozumiał ryzyko związane z tego typu zabiegami” – powiedział doktor Miguel Abecasis dla dziennika „Publico”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Ukrywał chorobę?

Już podczas Eurowizji w mediach mówiło się, że Portugalczyk choruje. Pamiętacie, co po konkursie napisał Tomasz Raczek?

„Salvador Sobral wywalczył dla Portugalii zwycięstwo w Konkursie Eurowizji. Wygrał w głosowaniu jurorów i widzów. Odbierając nagrodę powiedział, że sztuka to nie fajerwerki, tylko przede wszystkim uczucia. Piękny moment, piękna piosenka, piękny człowiek – napisał Raczek. – Szkoda, że ciężko chory na serce i na scenę musiał wyjść z maszynerią regulującą jego pracę, umieszczoną na brzuchu (chciał ukryć swoją chorobę, ale przed finałem jego stan się pogorszył i musiał pilnie przejść operację – do końca roku dano mu czas na znalezienie dawcy serca). Czy tylko na granicy życia potrafimy odrzucać blichtr, by dostrzegać to co proste, prawdziwe i naprawdę ważne?” – napisał Tomasz Raczek na Facebooku.

W polskich i zagranicznych mediach zawrzało…

Fani zwrócili uwagę, że muzyk opuścił próby przed półfinałem, a ważnych sprawach technicznych zastępowała go starsza siostra Luisa, która skomponowała zwycięski utwór.

Nie mam nic do powiedzenia na ten temat. Szybko zdrowieje po operacjach przepukliny. Nie zagraża to ani występowi na Eurowizji, ani jego karierze. Bilety na prawie każdy koncert są już wyprzedane” – uspokajała wtedy menadżerka artysty.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.eurovisionary.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ