Alżbeta Lenska już tak nie wygląda! Jest blondynką!

Alżbeta Lenska ma nową fryzurę! Gwiazda wraca do zdrowia

Alżbeta Lenska w maju przeszła skomplikowaną operację mózgu. Gwieździe pękł tętniak i lekarze musieli przeprowadzić natychmiastowa operację. Życie aktorki było zagrożone. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. Wczoraj żona Rafała Cieszyńskiego obchodziła 37 urodziny. Z tej okazji zdecydowała się na metamorfozę! Zobaczcie nową fryzurę Alżbety Lenskiej!

Alżbeta Lenska ma nową fryzurę! Gwiazda wraca do zdrowia

Kilkanaście dni po operacji aktorka zastanawiała się, kiedy będzie w pełni sprawna, a także… co może zrobić z włosami.

“Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam… kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem? Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie? Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon żeby się wspaniale odpoczywało, Ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna❤Dziś myślę co zrobić z fryzurą – ogolić czy obciąć oto jest pytanie?To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat – cała reszta nie jest dziś ważna, bo niedziela jest cudowna❤Miłego dnia?” – pisała Alżbeta Lenska.

Gwiazda właśnie obchodziła urodziny. Z tej okazji postanowiła trochę zaszaleć!

„37 urodziny to najlepszy prezent w życiu!!! Nie myślicie, że mam coś z głową ciesząc się ze starzenia, tak już mi chyba zostanie?Mega szczęśliwa solenizantka ściska Was mocno❤️❤️❤️

#thank #you #god #for #birthday #for #love #kids #friends #smile #happiness #great #time #job #fantastic #oportunity #for #work #and #belive #in #you #finally #i #am #greatful” – napisała Alżbeta Lenska.

Jak Wam się podoba nowa fryzura aktorki?

https://www.instagram.com/p/Bmx0GQYDSQt/?taken-by=betalenska

Przypominamy, że Alżbeta Lenska w maju miała skomplikowaną operację mózgu – okazało się, że pękł jej tętniak. Stan zdrowia aktorki był bardzo poważny. To były traumatyczne chwile.

„We wtorek 15 maja, graliśmy razem spektakl „Kontrabanda” w Teatrze Komedia. W przerwie między aktami Beta chwyciła się za głowę i upadła na podłogę. Jak się później dowiedzieliśmy nastąpiło pęknięcie b. dużego tętniaka w mózgu… 1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala. Potem była bardzo trudna operacja i dziesięć dni najgorszego czasu w naszym życiu…” – npisał Rafał Cieszyński na Instagramie.

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ