Jak Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński spędzą święta? To będzie wyjątkowy czas!

Alżbeta Lenska jest już w domu! Jaka czekała na nią niespodzianka?

Alżbeta Lenska przeszła poważną operację mózgu. Okazało się, że aktorce pękł tętniak i konieczny był natychmiastowy zabieg. Nikt nie wiedział, czy gwiazda przeżyje. Aktorka pożegnała się z mężem. Jednak wszystko dobrze się ułożyło. Alżebeta Lenska powoli wraca do zdrowia. Wyszła już nawet ze szpitala. Jaką bliscy przygotowali jej niespodziankę?

Alżbeta Lenska jest już w domu! Jaka czekała na nią niespodzianka?

Alżbeta Lenska kilkanaście dni temu miała skomplikowaną operację mózgu, a stan zdrowia gwiazdy był bardzo poważny. Aktorka zdradziła, że pękł tętniak. To były dramatyczne chwile.

„We wtorek 15 maja, graliśmy razem spektakl „Kontrabanda” w Teatrze Komedia. W przerwie między aktami Beta chwyciła się za głowę i upadła na podłogę. Jak się później dowiedzieliśmy nastąpiło pęknięcie b. dużego tętniaka w mózgu… 1 na 3 osoby nie dojeżdża po czymś takim do szpitala. Potem była bardzo trudna operacja i dziesięć dni najgorszego czasu w naszym życiu…” – opowiadał Rafał Cieszyński.

Aktor prosił o modlitwę  i wsparcie. Na szczęście  ukochana powoli wraca do zdrowia. Jest już w domu. Alżbeta pisze, że czuje się szczęśliwa. Dziękuje za miłe słowa, wiadomości i gesty. Wszystko jest dla niej niesamowite. Cieszy się, że może odpoczywać w domu i nabierać sił. Zobaczcie, jak bliscy aktorki przygotowali mieszkanie na jej powrót! Ale niespodzianka!

https://www.instagram.com/p/BjXNguAFHGK/?hl=pl&taken-by=betalenska

„KOCHAM WAS!!! Za dobre słowo, pozytywne myślenie, optymizm i wszystko co dobre? Próbowałam odpisać na wszystkie wiadomości na insta, ale nie mam szansy, jest Was tyle że nie nadążam? Dlatego dziękuję za wszystko i całą miłość❤️Jestem pełna szcześcia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna?Mieszanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy maja pomysły jak mnie witać, a Rafał…jest najszczęśliwszy na świecie?Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam? Cudownego tygodnia, wysyłam Wam swoją miłość❤️ #happy #time #relax #stay #positive” – napisała Alżbeta Lenska na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/betalenska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ