Aleksandra Kwaśniewska pożegnała przyjaciela! Wzruszający wpis

Aleksandra Kwaśniewska pożegnała przyjaciela! Wzruszający wpis

Aleksandra Kwaśniewska pożegnała swojego pupila – psa Kleksa. Czworonóg towarzyszył jej od wielu lat. Gwiazda bardzo przeżywa odejście zwierzaka. Opublikowała poruszające wpisy na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska pożegnała przyjaciela! Wzruszający wpis

Piesek Aleksandry Kwaśniewskiej kilka dni temu przeszedł skomplikowaną operację. 

„Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli…” – pisała córka prezydenta.

Niestety czworonóg nie przeżył zabiegu.

„Nie udało się.. Serce rozpadło mi się na milion kawałków.. Żegnaj słodziaku.. ❤️? Trudno mi uwierzyć, że piszę to drugi raz w ciągu siedmiu miesięcy, ale bardzo dziękuję za słowa wsparcia.. Chciałam Wam też napisać, że Kleksiu był aniołem, ale myślę, że zdjęcie mówi samo za siebie” – czytamy na jej Instagramie.

Olu, trzymaj się! 

https://www.instagram.com/p/Bl-4vZbFlA-/?taken-by=aleksandraleksandrowna

Musiał wrócić do nieba

Internauci zaczęli pocieszać gwiazdę. Odejście zwierzaka jest trudnym doświadczeniem, ale fani mają nadzieję, że Kleksowi będzie teraz równie dobrze, jak na ziemi. Opowiadali również historie związane z ich pupilami.

„Kleksiu był aniołem, dlatego musiał wrócić tam, skąd przyszedł – do nieba. Może to małe pocieszenie, ale teraz w niebie Kleksiem zajmie się mój syn Jaś i będzie im tam razem pięknie. Proszę się trzymać Pani Olu”,

„Uściski serdeczne przesyłam. Łatwo nie będzie, wiem, bo przerabiałam..Ale tak niestety jest, nasze kochane czterołapy o najmilszych uszach i kochających pyszczydłach opuszczają nas i przeważnie jest to za wcześnie. Z czasem ból cichnie, ale pamięć pozostaje, do dziś pamiętam jedwabistość sierści i zabawne pofukiwanie i zapach łepetyny na samym czubeczku grzywki…i oczy łzawią ale się uśmiecham. A minęło lat 15. Miłość! Dobrze, że się zdarza! Pozdrawiam!”,

„Psy to najcudowniejsze stworzenia! Sama kocham szalenie mojego pupila! Jest królem naszego domu, dla niego układamy plan dnia, coś w tym jest…?❤️”

„Jestem bardziej kociarą niz psiarą,ale obojetne czy to kot czy pies to po prostu ciezko i smutno stracic przyjaciela… Cudny był. Bardzo mi sie spodobały zdjęcia które z nim publikowałas. ☺ będzie ich brakowało nam a tobie Kleksika ?” – pisali internauci.

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ