Beata Tyszkiewicz nie weźmie udziału w „Tańcu z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz nie będzie jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto ją zastąpi?

Beata Tyszkiewicz w ostatnim roku miała kłopoty zdrowotne. Gwiazda w  maju przeszła zawał serca. Musiała poddać się zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. W październiku również nie czuła się najlepiej. Fani zastanawiali się, czy aktorka będzie jurorką w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”. Wiemy, jaka jest jej decyzja!

Beata Tyszkiewicz nie będzie jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”.

Beata Tyszkiewicz w minionym roku miała problemy zdrowotne. Aktorka przeszła zawał serca. Poddała się zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. Na szczęście szybko doszła do siebie. Zapewniała dziennikarzy, że czuje się dobrze i jedynie potrzeba jej spokoju.  W październiku gorzej się poczuła, więc bliscy zawieźli ją do szpitala. Na szczęście okazało się, że to nic poważnego. Czy aktorka zasiądzie w fotelu jurora podczas najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Okazuje się, że nie! 

– Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami”. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna – powiedziała Beata Tyszkiewicz w rozmowie z „Faktem”.

Producent programu, Rinke Rooyens, potwierdził te doniesienia. Nawet zaproponował Beacie Tyszkiewicz specjalne warunki, ale gwiazda była nieugięta. 

– Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać – wyznał producent „Tańca z Gwiazdami”.

Kto ją zastąpi?

Kto w takim razie zastąpi Beatę Tyszkiewicz? Prawdopodobnie nie będzie to osoba znana ze świata show-biznesu. Być może jurorem zostanie specjalista od tańca.

„Odkąd pojawiły się pierwsze problemy ze zdrowiem pani Beaty, produkcja zaczęła rozglądać się za kimś na jej miejsce. Pojawiają się nieznane nikomu nazwiska. Nie będzie to osoba ze świata show-biznesu. Jest plan, aby miejsce pani Beaty zajął specjalista od tańca. Osoba, która zawodowo ocenia występy taneczne. Myślę, że do samego końca nie będzie można liczyć na oficjalny komunikat w tej sprawie – podaje „Super Express”.

Kogo widzielibyście w tej roli?

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ