Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz o trudnej podróży samolotem. Udzieliła kilka cennych rad

Agnieszka Sienkiewicz wraz z rodziną poleciała na wakacje. Gwiazda odpoczywa na egzotycznej Jamajce. Aktorka pokazała niezwykłe widoki w mediach społecznościowych, ale najpierw opowiedziała o trudnym, długim locie. Jak się czuła i jakie rady ma dla ciężarnych podróżujących mam?

Agnieszka Sienkiewicz o trudnej podróży samolotem. Ma kilka cennych rad

Agnieszka Sienkiewicz lubi podróżować. Nawet w ciąży nie rezygnuje z egzotycznych wakacji. Aktorka wraz z bliskimi wybrała się na wypoczynek na Jamajkę. Jednak długi lot samolotem był bardzo męczący.  Gwiazda swoim fanom udzieliła kilka podpowiedzi, jak mogą umilić podróż z dzieckiem.

„Dzień dobry Drodzy Państwo!!!! U nas 6 rano…. Pozdrawiamy Was z gorącej Jamajki ✌️✌️??? Często pytacie mnie o podróże z dzieckiem, więc trochę będę Wam tu relacjonowała i podpowiadała:-) W samolocie spędziliśmy wczoraj 12,5 h ?‍♀️?‍♀️???Nasza Zośka jest zaprawiona w takich bojach więc to nie problem dla niej, tym razem ja znosiłam to trochę gorzej??‍♀️?‍♀️. Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to żeby wziąć dziecku jedzenie na drogę z domu (my miałyśmy owoce, jogurty, kanapki i serki), wszystko spokojnie można wziąć na pokład, przejść przez kontrole itd. W samolocie jedzenie często jest słabe niestety i nawet ja raczyłam się chętniej domowymi kanapkami!!! Polecam też zaopatrzyć się w krem nawilżający, wodę morska i wszystko co pomoże nam wytrzymać w tak suchym powietrzu z mega klimatyzacją przez 12 h, I dla kobiet w ciąży koniecznie jakies uciskowe pończochy ze sklepu rehabilitacyjnego!!!!!! Bo wiadomo, że nogi puchną, a to przyniosło mi mega ulgę!!!!! No i oczywiście duuuuużo książeczek, kolorowanek, układanek itd.?‍♀️?‍♀️?‍♀️ A teraz ręka w górę, kto zna Jamajkę i co polecacie ??? Dobrego dnia dla Was!!!!!” – napisała Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie.  

https://www.instagram.com/p/BuJ1wZnH69S/

To zawsze trzeba mieć ze sobą

Aktorka dodała, że zawsze dla bezpieczeństwa wozi ze sobą różne leki. Przede wszystkim elektrolity oraz probiotyki, ale na szczęście ani razu nie były potrzebne.

„Mamy zawsze ze sobą w miejscach gdzie trzeba uważać jak np na Zanzibarze, tutaj akurat nie. Zosia jest przyzwyczajona do rożnego rodzaju jedzenia od początku wiec sobie radzi ale mamy zawsze elektrolity w zanadrzu i probiotyki tez. Nigdy nic nam jeszcze nie było potrzebne odpukać ale myśle ze trzeba zawsze mieć ze sobą ?‍♀️” – czytamy na Instagramie aktorki.

Dookoła świata

Agnieszka Sieniewicz bardzo chciała, by jej dzieci poznawały świat. Córka Zosia w dwa lata zobaczyła więcej niż aktorka w 30 lat.

“Ja sobie postanowiłam, jak jeszcze czekałam na córeczkę i głaskałam brzuch, że chciałabym żeby od samego początku zaszczepić w niej pasję do podróży i rzeczywiście moja córka w wieku 2 lat widziała więcej świata niż ja do 30 roku życia. Zaczęliśmy jak ona miała 4 miesiące, to była podróż autem do Toskanii”- mówiła w Agnieszka Sienkiewicz w DDTVN.

https://www.instagram.com/p/BrKZhk2nlvn/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ