Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córki. Zdradziła, co Emilka już umie robić

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu wraz z mężem Maciejem Pelą powitała na świecie córeczkę. Aktorka właśnie pokazała urocze zdjęcie z ukochanym i dziewczynką. Emilka rośnie jak na drożdżach! zobaczcie już, co umie!

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska 1. stycznia 2019 r. ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Pod koniec lipca na świat przyszła córeczka Emilka. Teraz dla aktorki i jej męża dziewczynka jest całym światem. Choć mała ma swoje humorki, to rodzinna idylla trwa.  

„Ależ ona nam daje radości!!!❤️ To już 2 miesiące! ? Rośnie, rozwija się pięknie…a my kochamy nieprzytomnie!!! ?

I tak…czasem nie śpimy, czasem cały dzień tulimy, bo brzunio doskwiera… czasem awanturka, bo nosek zatkany, a czasem najchętniej leżałaby cały dzień przy piersi, bo nastrój jakiś słabszy… Ale wszystko to dalej jest piękne! ?” – pisze Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B23-HC8o3Ls/

Największy cud

Dziewczynka jest ciekawa świata, nie tylko uważnie obserwuje otoczenie, ale również uczy się już pełzać. Fani aktorki są pod wrażeniem jej umiejętności.

 „Bo zaraz po tym, śmieje się do nas od ucha do ucha…rozmawia z nami, strzela minki, obserwuje, uczy się pełzać…śpi słodko jak aniołek? Jest niezmiennie naszym największym cudem❗️❤️ #Pelakowelove ?” – czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej.

„Bycie mamą to najwspanialszy zawód świata ??Pozdrawiam Wszystkie mamusie???”,

„Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń ????”,

„Nie ma nic piękniejszego i trudniejszego zarazem od macierzyństwa. ❤️U nas też niedawno były 2 miesiące ??‍♀️ jakieś 6 miesięcy temu ??? czas nieubłaganie pędzi! ? Cieszcie się każda chwila ❤️” – komentowały zachwycone internautki.

https://www.instagram.com/p/B1oe8atofrO/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ