Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska pokazała urocze zdjęcie córki. Zdradziła, co Emilka już umie robić

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy temu wraz z mężem Maciejem Pelą powitała na świecie córeczkę. Aktorka właśnie pokazała urocze zdjęcie z ukochanym i dziewczynką. Emilka rośnie jak na drożdżach! zobaczcie już, co umie!

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska 1. stycznia 2019 r. ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Pod koniec lipca na świat przyszła córeczka Emilka. Teraz dla aktorki i jej męża dziewczynka jest całym światem. Choć mała ma swoje humorki, to rodzinna idylla trwa.  

„Ależ ona nam daje radości!!!❤️ To już 2 miesiące! ? Rośnie, rozwija się pięknie…a my kochamy nieprzytomnie!!! ?

I tak…czasem nie śpimy, czasem cały dzień tulimy, bo brzunio doskwiera… czasem awanturka, bo nosek zatkany, a czasem najchętniej leżałaby cały dzień przy piersi, bo nastrój jakiś słabszy… Ale wszystko to dalej jest piękne! ?” – pisze Agnieszka Kaczorowska.

Największy cud

Dziewczynka jest ciekawa świata, nie tylko uważnie obserwuje otoczenie, ale również uczy się już pełzać. Fani aktorki są pod wrażeniem jej umiejętności.

 „Bo zaraz po tym, śmieje się do nas od ucha do ucha…rozmawia z nami, strzela minki, obserwuje, uczy się pełzać…śpi słodko jak aniołek? Jest niezmiennie naszym największym cudem❗️❤️ #Pelakowelove ?” – czytamy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej.

„Bycie mamą to najwspanialszy zawód świata ??Pozdrawiam Wszystkie mamusie???”,

„Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń ????”,

„Nie ma nic piękniejszego i trudniejszego zarazem od macierzyństwa. ❤️U nas też niedawno były 2 miesiące ??‍♀️ jakieś 6 miesięcy temu ??? czas nieubłaganie pędzi! ? Cieszcie się każda chwila ❤️” – komentowały zachwycone internautki.

View this post on Instagram

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! ? …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp ??? . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp ? W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni…?❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! ? ? @gniewkoglogowski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...