Agnieszka Kaczorowska miała aż 3 suknie ślubne! Która najpiękniejsza?

Agnieszka Kaczorowska miała aż 3 suknie ślubne! Która najpiękniejsza?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w miniony weekend wzięli ślub cywilny w malowniczej Toskanii. Para zgodnie twierdzi, że był to najpiękniejszy dzień w ich życiu. Aktorka promieniała. Internauci zachwyceni są jej sukniami ślubnymi. Okazuje się, że gwiazda miała aż 3 kreacje!

Agnieszka Kaczorowska miała aż 3 suknie ślubne! Która najpiękniejsza?

Agnieszka Kaczorowska zaczęła spotykać się z ukochanym  pod koniec 2017 roku, a zaręczyła się kilka miesięcy później, bo już w kwietniu 2018 roku. Teraz przyszedł czas na ślub. Okazuje się, że gwiazda miała aż 3 suknie ślubne. Wszystkie pochodzą z atelier Violi Piekut. Każda z nich opisana jest na fanpage projektantki. Która podoba się wam najbardziej? 

A gdy jest się już w bajce… warto wyglądać bajecznie! Tak też się stało. Trzeci, ostatni projekt dedykowany Agnieszce Kaczorowskiej to zabawa kolorem. Biel zastąpiła tu świeża, pastelowa mięta, a lejące tkaniny, figlarne, unoszące się na wietrze piórka. Toskania była tego dnia najpiękniejszym miejscem na Ziemi, zdecydowanie piękniejszym niż zwykle! #AmazingMint

Opublikowany przez Viola.Piekut Wtorek, 11 września 2018

Druga suknia Agnieszki Kaczorowskiej hołduje zasadzie mniej znaczy więcej. Mamy tu do czynienia z zachwycającą prostotą i dużym ukłonem w stronę detali. Na pierwszy plan wysuwa się zjawiskowy dekolt, który dzięki cieniutkim ramiączkom zmysłowo odkrywa i eksponuje plecy. W zasadzie nie trzeba dodawać nic więcej…

Opublikowany przez Viola.Piekut Wtorek, 11 września 2018

Projekt głównej sukni ślubnej Agnieszki Kaczorowskiej to najbardziej wyrafinowane spojrzenie na lekkość, zwiewność, delikatność. W procesie tworzenia bardzo ważny był dla nas ruch, to jak suknia będzie współgrała z niesamowitym wdziękiem i gracją Agnieszki. Ogromną rolę odegrała tu też siła skojarzeń – tych najpiękniejszych i ważnych dla pary młodej. Nieprzypadkowy motyw delikatnej mgiełki, która jakby przed chwilą pojawiła się na tkaninie to celowy zabieg, który nawiązywał do miejsca ceremonii. Aby go osiągnąć nad wykończeniem sukni pracowało aż pięć plastyczek, dzięki którym zamierzony efekt trójwymiarowości stał się widoczny gołym okiem. Elegancja projektu została wyjątkowo podkreślona w bardzo dostojnych rękawach i misternie ułożonym dole sukni. Kropką nad i jest tu Agnieszka, nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z tego wyjątkowego dnia i miejsca.

Opublikowany przez Viola.Piekut Poniedziałek, 10 września 2018

—————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Agnieszka Kaczorowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1998 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o...