Agnieszka Kaczorowska kończy karierę? Szczery wpis mówi wiele!

Agnieszka Kaczorowska kończy karierę? Szczery wpis mówi wiele!

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo zapracowaną osobą. Aktorka jednocześnie realizuje wiele projektów zawodowych, a taki tryb życia jest bardzo męczący. Gwiazda w najnowszym wpisie na Instagramie napisała, że wyłącza telefon i odsuwa pracę. Na jak długo?

Agnieszka Kaczorowska kończy karierę? Szczery wpis mówi wiele!

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo zapracowaną osobą. Gra w serialu, zajmuje się konferansjerką, tańczy, bierze udział w teledysku oraz prowadzi własny sklep. Teraz gwiazda spełnia swoje kolejne marzenie – otwiera szkołę tańca. Aktorka nie ukrywa, że jest zmęczona takim trybem życia, dlatego napisała, że wyłącza telefon i odsuwa pracę. Na jak długo? Uspokajamy, gwiazda idzie na tygodniowy urlop, aby naładować „akmulatory” na kolejne miesiące! Nie da się ukryć, że wakacje zdecydowanie się jej należą. Tancerka najbardziej lubi relaksować się w otoczeniu miłości, ciszy i natury. Takiego odpoczynku jej życzymy!

„Można pracować dużo, nawet bardzo dużo, gdy Twoja praca jest powiązana z Twoją pasją… Jeśli lubisz to co robisz, to możesz robić tak wiele, że wszyscy pytają Cię „jak dajesz radę i wszystko to godzisz?” … Możesz. Ale !

Nawet wtedy niezbędny jest odpoczynek, reset, regeneracja. Twoje ciało i głowa potrzebują czasem nie myśleć, nie robić… Tylko wpuścić powietrze i spokój. Trzeba czasem wyrzucić stres, kłopoty, listę rzeczy do zrobienia i po prostu być. Najlepiej w otoczeniu miłości❤️, w otoczeniu natury i ciszy??. Także…

Przez najbliższy tydzień mnie tutaj nie będzie ❗️

Wyłączam telefon. Odsuwam pracę. Znikam się regenerować, aby moja wydajność znów była na wysokim poziomie. Wy też ode mnie odpocznijcie ? Widzimy i słyszymy się za tydzień… ?” – napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BVc0bU7A1pL/?taken-by=agakaczor

Jakie macie plany na wakacje? Cisza i spokój, a może chcecie bardzo intensywnie spędzić czas wolny?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/agakaczor/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ