Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wzięli ślub? Niesamowita historia ich związku

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski o swoim związku. Jak się dogadują?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą jedną z najgorętszych par poskiego show-biznesu. Para nie tylko tworzy związek po godzinach, ale również ze sobą pracuje. Zakochani są niemal nierozłączni. Jak się dogadują?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski o swoim związku. Jak się dogadują?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski spędzają ze sobą bardzo wiele czasu, także dlatego, że razem pracują. Wszystko wskazuje na to, że między nimi dobrze się układa. Jednak para niewiele mówi o łączącej ich relacji. Nieczęsto zobaczymy, jak pozują na ściankach, niewiele możemy znaleźć ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Jak wygląda ich dzień, jak para się dogaduje?

„Jedziemy na plan na 5 rano, pijemy razem kawę w samochodzie. Zaczynamy razem dzień, to jest bardzo miłe. Mamy wypracowany wspólny język, dzięki czemu nie tracimy czasu na dopasowywanie się – mówiła Adriana Kalska w „Dzień Dobry TVN”, a Mikołaj Roznerski potwierdzał jej słowa.

https://www.instagram.com/p/Byu58zFF-oA/

Taka ukochana to skarb

Aktor jest dumny, że jego partnerka jest tak zdolną i wrażliwą kobietą. To właśnie Adriana uczy go by być autentycznym, by nie robić wszystkiego na pokaz. Motywuje go też do nowych wyzwań. Mikołaj Roznerski jest zdania, że o mężczyźnie nie świadczy jego siła fizyczna, zarost, ale dobra i mądra kobieta u boku. To ona stoi za sukcesem ukochanego. Za co dziękuje swojej dziewczynie?

„Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość. Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, że nikt nie czuje się urażony. Całe życie kryłem prawdziwe emocje. W moim domu, jak pewnie w wielu polskich domach, nigdy nie mówiło się o uczuciach, więc nie byłem nauczony wyrażania swoich” – mówił Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Fleszem”.

https://www.instagram.com/p/Bx9RCgEoCc1/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ