Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie sesji Justyny Żyły w „Playboyu”

Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie sesji Justyny Żyły w „Playboyu”! Co napisał?

Rozbierana sesja zdjęciowa Justyny Żyły w magazynie „Playboy” wywołała duże emocje. Wymowny był również tytuł materiału: Góralu, czy ci nie żal ?” Nie od dziś wiadomo, że w między skoczkiem Piotrem Żyłą a jego żoną nie dzieje się najlepiej. Adam Małysz zabrał głos w sprawie odważnych zdjęć małżonki sportowca. Co powiedział?

To sprawa osobista

Adam Małysz w oświadczeniu na Facebooku odniósł się do swojej wypowiedzi dotyczącej nagich zdjęć Justyny Żyły.

„Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle” – powiedział Adam Małysz w rozmowie z „Super Expressem”.

Adam Małysz wydał oświadczenie w sprawie sesji Justyny Żyły w „Playboyu”!

Adam Małysz już od samego początku zamieszania wokół związku Piotra Żyły mówił, że nie zamierza komentować życia prywatnego sportowca oraz swojej kuzynki. Były skoczek napisał również, że doszło do przeinaczenia jego słów. Tym samym dziennikarze wprowadzili czytelników w błąd.    

– W związku z powielaniem przez różne portale mojej wypowiedzi dla „Super Expressu”, a dotyczącej sesji zdjęciowej Justyny Żyły, informuję, że doszło do nadużycia i przeinaczenia moich słów. Istotą mojej rozmowy z dziennikarzem była informacja o tym, że nie chcę publicznie wypowiadać się w tej kwestii. Tymczasem na bazie tych słów powstał tekst wprowadzający czytelników w błąd. Nie tylko sugerujący, ale wręcz podkreślający moje zaangażowanie w sprawę oraz reklamujący moją rzekomą opinię na ten temat. Dlatego chciałem jeszcze raz podkreślić, że nie komentuję życia prywatnego Justyny i Piotra Żyłów – napisał Adam Małysz na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ