8. edycja Dermamedic Palace Days

Zbliża się 8. spotkanie z cyklu Dermamedic Palace Days. Motywem przewodnim sierpniowego wydarzenia będzie odmładzanie za pomocą tlenu. Goście Dermamedic Palace poznają tajniki zabiegu, który stanowi silną alternatywę dla botoxu i mezoterapii igłowej. W trakcie spotkanie podziwiać będzie można również wystawę obrazów galerii BE-ART exclusive.

Źródło: materiały prasowe

Dermamedic Palace Days to cieszące się popularnością, cykliczne spotkania w warszawskiej Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace, skierowane do kobiet, które pragną dowiedzieć się więcej na temat zdrowia, urody, dobrego stylu i rozwoju osobistego. Każde ze spotkań dotyczy innego zagadnienia oraz proponuje gościom nowe atrakcje. Najbliższa edycja – 11 sierpnia – odbędzie się pod znakiem odmładzania tlenem.

Agnieszka Bieńkowska – ekspert marki Intraceuticals – przybliży gościom Dermamedic Palace Days zalety odmładzających zabiegów z wykorzystaniem czystego tlenu. Zabiegi te, polegają na aplikowaniu na skórę preparatów bogatych w drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy, kompleksy witamin oraz antyoksydanty, aby następnie przy pomocy tlenu wytworzyć na powierzchni skóry próżnię, dzięki czemu substancje te mogą zostać przez nią zassane. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży.

Źródło: materiały prasowe

Kolejnym punktem wydarzenia będzie spotkanie z Lidią Bąk – właścicielką galerii BE-ART exclusive. Tego dnia, przewidziana jest specjalna wystawa prac pochodzących z galerii – m.in. „Parasol miłości” autorstwa Beaty Knapik, dwie prace z serii „Ważki” Izabeli Jaśniewskiej oraz kilka produktów dekoracyjnych wykonanych przez artystów z Haiti. Partnerem spotkania będzie również marka Lenartowicz – producent wyjątkowej biżuterii – oraz KASPA – nowa na polskim rynku marka produktów oświetleniowych.

Ósme spotkanie z cyklu Dermamedic Palace Days odbędzie się 11 sierpnia 2015 roku w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamedic Palace w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie o godzinie 17:30. Więcej informacji znajdziecie na www.dermamedic.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal www.life4style.pl.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ