6 typów kobiet, które kochają faceci

Zastanawiacie się, dlaczego niektóre z waszych znajomych mają ogromne powodzenie wśród mężczyzn, a inne, choć wydawałoby się, że niczego im nie brakuje, nie cieszą się takim zainteresowaniem płci przeciwnej? Okazuje się, że niektóre typy osobowości wydają się mężczyznom bardziej atrakcyjne. Jakie kobiety lubią najbardziej?

Źródło: khongthe.com

Trzpiotka

Dziewczęca, zawsze uśmiechnięta i nie do końca ogarniająca bardziej skomplikowane rzeczy, które dzieją się w jej życiu. Potrzebuje opieki i wypełnienia za nią zeznania podatkowego, ale odwdzięcza się ciepłem, bezstresowo spędzanym czasem i uroczą kokieterią.

Tajemnicza

Ma tatuaż na przedramieniu i sugestywnie się uśmiecha na pytanie, czy gdzieś jeszcze ozdobiła swoje ciało. Wiele informacji na swój temat pozostawia niedopowiedzianych, przez co nie jeden mężczyzna usilnie będzie próbował odkryć jej zagadkową osobowość.

Milf

Każdy, nie tylko 16-letni chłopiec, nieraz marzył o dojrzałej kobiecie. Z jednej strony wydaje się niedostępna, z drugiej potrafi wyrazić wdzięczność za zainteresowanie młodziaka. Dodatkowo, w jakkolwiek modernizującym się społeczeństwie byśmy nie żyli, mężczyźni wciąż marzą o kobiecie, która gotuje, sprząta i pierze.

Córeczka tatusia

Mężczyźni najwyraźniej są sadystami. Rozpieszczenie, które z logicznego punktu widzenia jest wadą, potrafią przekuć w atrakcyjną zaletę. Córeczkę tatusia trzeba zawieść na zakupy, nosić za nią torebkę i na koniec zapłacić. Choć w takim wypadku facet nieraz poczuje się jak chłopiec na posyłki, satysfakcja ze sprostania wygórowanym oczekiwaniom partnerki szybko złagodzi niesmak.

Sex bomba

Kobieca, pewna siebie, pozbawiona kompleksów i wiedząca jak uwieść mężczyznę. Choć pierwsza rozmowa z nią może nie być szczególnie interesująca ze względu na męski ślinotok, szczęśliwy zdobywca z pewnością nie raz pochwali się nią kolegom.

Dama

Jest zdystansowana i zawsze wie, jak się zachować. Na imprezie z pewnością nie uraczy nowo poznanych znajomych swojego partnera opowieścią o alkoholowych ekscesach. Dama jest również pewna siebie i swojej wartości, a przy tym wie, że w złym tonie jest się mądrzyć, zatem ego jej mężczyzny może spać spokojnie.

A wy, jakim jesteście typem? Mam nadzieję, że żadnym z powyższych.

___________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ