Czy on mnie zdradza?

zdradalife4styleTwój mężczyzna podejrzanie się zachowuje? Znika wieczorami, nie wiadomo gdzie? Nagle przestał mieć ochotę na seks? Oto 6 oznak zdrady!

Bez telefonu ani rusz

Telefon to narzędzie zdrady numer 1. To właśnie z tego malutkiego, błyszczącego urządzenia on wysyła pikantne esemesy do swojej kochanki i dzwoni po kryjomu ze schowka na szczotki. Jeśli wcześniej miałaś nieograniczony dostęp do jego komórki i portali społecznościowych, a teraz on nie pozwala Ci nawet dotknąć komputera czy telefonu, to wiedz, że coś się dzieje. Rozwiązania mogą być dwa: albo chce kupić Ci wymarzone szpilki i wypytuje o szczegóły Twoją najlepszą przyjaciółkę, albo Cię zdradza. To drugie jest bardziej prawdopodobne.

Z brzydkiego kaczątka w łabędzia

Nie ma co ukrywać, że im dłuższy staż związku, tym bardziej ludzie sobie odpuszczają. Chodzi głównie o wygląd. Panom rośnie piwny brzuch, a Panie seksowną bieliznę zamieniają na wygodne bawełniane majtki. Jeśli Twój mężczyzna nagle wykupił pakiet na solarium i siłownię, zaczął przywiązywać większą uwagę do swojego stroju i zainwestował w porządną wodę toaletowąto nie jest powód do radości. Przynajmniej w większości przypadków. Przecież Ty i tak kochałaś go z wielkim brzuchem, a jak wiadomo faceci nie lubią się wysilać bez potrzeby.

Mężczyzna widmo

Pogodzenie dwóch związków nie jest łatwe, dlatego Twój ukochany coraz częściej może wyjeżdżać w delegacje lub zostawać dłużej w pracy. Widzisz go coraz rzadziej? Nic dziwnego! Młodsza i atrakcyjniejsza stażystka pochłania jego cenny czas.

Zagłuszanie winy

Coraz częściej dostajesz kwiaty bez okazji, wymarzone szpilki albo ulubione perfumy? Psychologowie udowodnili, że jeśli mamy coś na sumieniu, chcemy pozbyć się poczucia winy, np. zasypując prezentami. Zastanów się tylko, czy nie kupuje dwóch bukietów kwiatów i dwóch par seksownych szpilek.

„Jestem przemęczony”

Twoje libido skacze jak szalone, a on nie chce Cię nawet pocałować? Ciągle się wykręca i mówi, że jest zmęczony i boli go głowa? Z pewnością! Ktoś kto prowadzi podwójne życie jest wykończony psychicznie i fizycznie. A przecież wiadomo, że kusa spódniczka nowej sekretarki działa na niego pobudzająco.

Odwracanie kota ogonem

Jeśli prawda wyjdzie na jaw to, z pewnością, Twój ukochany będzie próbował zrzucić winę na Ciebie. Nagle po 5 latach związku okaże się, że nie dawałaś mu tego, czego chciał, czepiałaś się o szczegóły i nie dawałaś mu wolnego czasu na piwko z kolegami.

Patrycja Ceglińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ