filmy na świąteczny nastrój

5 filmów, które wprowadzą cię w świąteczny nastrój

Mamy grudzień, za oknem leży śnieg. Nim się obejrzymy będzie Wigilia. Wiadomo, że Kevin sam w domu to obowiązkowy punkt programu każdych świąt. Jakie filmy jeszcze warto obejrzeć? 

Holiday

Historia dwóch kobiet z tym samym problemem miłosnym, które postanowiły coś zmienić w swoim życiu. Na czas świąt zamieniają się miejscami zamieszkania, oddalonymi do siebie o 6 000 mil. Po przeprowadzce obie wdają się w romans. Co z tego wyniknie? Czy dzięki spontanicznej przygodzie obie odnajdą miłość swojego życia? Przekonajcie się sami! 

Kochajmy się od święta

Charlotte Cooper chciałaby, aby przez ten jeden dzień w roku, wszystko było idealnie. Cztery pokolenia rodziny mają przyjechać, by wspólnie obchodzić Święta Bożego Narodzenia. Nikt nie chce rozczarować mamy, jednak niespodziewani goście sprawiają, że wieczór zamienia się w jedną wielką szopkę. Ale tak pięknego wieczoru nie może przecież zepsuć nawet rodzinna katastrofa. Co może pójść nie tak? 

To właśnie miłość

10 historii o miłości z życia kilkunastu osób. Akcja rozgrywa się w Londynie w okresie przedświątecznym. Bohaterzy połączeni są więzami rodzinnymi i towarzyskimi. Każdy z nich przeżywa miłość na swój indywidualny sposób. Chłopiec pragnący zwrócić na siebie uwagę najfajniejszej dziewczyny w szkole, premier zakochujący się w nowej pracownicy, starzejący się gwiazdor rocka oraz wiele innych wątków miłosnych. Każdy może odnaleźć miłość.

Family Man

A gdyby życie dawało drugą szansę? Samotny mężczyzna, odnoszący sukcesy w pracy. Jest typowym wilkiem z Wall Street. Nie obchodzi Świąt Bożego Narodzenia. Ale pewnego dnia jego życie zupełnie się zmienia. Budzi się obok kobiety, z którą spotykał się w college’u. Ma dom i trójkę dzieci. Nagle staje się ojcem i mężem. Czy tak wyglądałoby jego życie gdyby w przeszłości podjął inną decyzję? 

Listy do M.

Polska komedia, którą powinien znać każdy. A jeżeli nie, to czas to nadrobić. 5 historii rozgrywających się w dniu Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy niewierzący w miłość odnajdują ją przez splot różnych przypadków. Nieszczęśliwe małżeństwo, dziewczynka z sierocińca, samotna singielka, która nie wierzy w miłość, bezuczuciowa szefowa – każdy zasługuje na miłość i może w te święta ją odnajdzie. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ