„365 dni” – pierwszy polski film erotyczny! Kto zobaczymy w obsadzie filmu?

Anna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone wcielą się w Laurę i Massimo w głośnym już filmie – „365 dni”, na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie filmu?
 

Już od dawna wiadomo, że powstaje film, na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej – „365 dni”. Zdjęcia do tej produkcji skończyły się jakiś czas temu, jednak sama obsada do samego końca była tajemnicą. Ostatnio jednak – czwartego grudnia w Warszawie, miał miejsce konferencja twórców „365 dni”. Zaprezentowano na niej aktorów, których będziemy mogli oglądać w filmie.

Kto zagra w pierwszym, polskim filmie erotycznym?

Wiadomo już, że w filmie „365 dni” zagra Natalia Janoszek. Wcześniej podejrzewano, że wcieli się ona w główną rolę. Aktorka zagra jednak postać Karoliny – przyjaciółki Laury, z którą wyrusza na wakacje. W obsadzie zobaczymy także Nataszę Urbańską. Ta z kolei wcieli się w rolę Anny – byłej dziewczyny Massimo. Najlepszą przyjaciółkę Laury – Olgę, zagra Magdalena Lamparska. Ponadto w filmie zobaczymy także Tomasza Stockingera – tata Laury, Rafała Grabias oraz Gabriela Seweryna – włoscy projektanci mody. Na ekranie pojawi się także Bronisław Wrocławski – w roli Mario, doradca Massima, Otar Saralidze – Domenico. Natomiast w rolę Martina wcieli się Mateusz Łasowski.

Czy to będzie najbardziej pikantny film w historii kina? Tylko dla dorosłych!

W rolach głównych w filmie „365 dni” zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michele Morrone. To właśnie ten romans ma rozpalić wszystkich widzów. Laura to piękną oraz utalentowana dziewczyna. Powodzi się jej w życiu zawodowym. Jednak w miłości nie ma ona szczęścia. Bowiem tkwi w wieloletnim związku bez jakiejkolwiek namiętności. Dziewczyna daje mu ostatnią szansę. Wszystko to dzieję się podczas wycieczki na Sycylię. To właśnie tam dziewczynę zauważa Massimo – boss sycylijskiej rodziny mafijnej. Los chciał, że mężczyzna piękną dziewczynę widzi zaraz po tym, jak cudem uniknął śmierci. Zaskoczeniem nie będzie, że oszalał na jej punkcie, w związku z czym postanawia on za wszelką cenę odnaleźć dziewczynę marzeń. Wtedy właśnie dostrzega Laurę Biel…

Zapowiada się romantycznie i namiętnie!

Foto: https://polskatimes.pl/

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ