10 Twardzieli amerykańskiego kina i ich wzrost

Zastanawialiścię się kiedyś jacy wysocy są „najwięksi” twardziele amerykańskiego kina tacy jak Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Lee czy Chuck Norris.

 

Sprawdzimy 10 twardzieli amerykańskiej myśli filmowej.

Na miejscu 10 znalazł się Danny Trejo znany m.in z takich filmów akcji jak Maczeta, Desperado. Mierzy on zaledwie 168 cm !! Swoją aparycją budzi grozę i strach. Mimo wszystko znajdziemu go również w wielu produkcjach dla dzieci i filmach komediowych.

9 miejsce w rankingu zajmuje Bruce Lee – legenda kina akcji znany z takich filmów jak np. Wejście Smoka , Wściekłe Pięści. Bruce Lee miał 171 cm wzrostu.

Tom Cruise plasuje się na 8 pozycji – aczkolwiek prawdziwym twardzielem nie do końca można go nazwać. Mimo wszystko grał ciekawe role w takich filmach jak Ostatni Samuraj, Mission Impossible czy prezentował innego rodzaju twardziela w filmie Jaja w Tropikach. Aktor ten mierzy dokładnie 1,72 m.

7 w zestawieniu to Strażnik Teksasu czyli Chuck Norris. Król internetowych żartów, to twardziel o wzroście 1,74 m.

6 . Rambo i Rocky byli tego samego wzrostu – mierzyli 175 cm wzrostu. Grani byli przez Sylvestra Stallone’a , którego kariera rozpoczynała się od twardziela o pseudonimie Włoski Ogier w filmach dla dorosłych.

Bruce Willis plasuje się na 5 pozycji. Przy wzroście 182 cm, stał się nieprzeciętnym policjantem w 5 częściach Szklanej Pułapki.

Facet w Czerni czyli Will Smith to 4 miejsce – 1,86 m.

3. Arnold Schwarzenegger – 187 cm wzrostu. Likwidator, Egzekutor, Conan Barbarzyńca, Predator, Terminator,  to przydomki jednego z największych twardzieli amerykańskiego kina. Mimo zaliczył kilka występów w filmach komiediowych i produkcjach dla dzieci – m.in. Bliźniacy czy Junior.

Clint Eastwood uplasował się na 2 miejscu.Legenda westernów, znany z takich filmów jak Dirty Harry,Dobry Zły Brzydki, Bez przebaczenia czy z nowszych filmów Gran Torino, którego był reżyserem.  Aktor ten mierzy 192 cm.

TOP10 wszystkich twardzieli to niszczący wszystko i pokonujący niezliczone ilości bandziorów Steven Seagal. Ten wyjątkowy twardziel mierzy 193 cm.

Wspomnieć można by o wielu innych twardzielach amerykańskich filmów: Dolph Lundgren, Jean Claude Van Damme, Brad Pitt, Bogusław Linda. Wydaje się jednak, że powyższa dziesiątka najbardziej zapada w pamięć wszystkich filmofilom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ