Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda pokazała, jak wspiera swojego tatę w walce z chorobą!

DDoda niedawno wyznała fanom, że w jej rodzinie pojawiła się choroba nowotworowa. Okazało się, że chodziło o jej tatę, który musiał przejść poważną operację. Teraz artystka pokazała rodzinne zdjęcie!

Doda pokazała, jak wspiera swojego tatę

Doda kilka tygodni temu napisała w mediach społecznościowych, że wszystkie swoje aktywności zawodowe przekłada na późniejszy czas ze względu na chorobę nowotworową, która pojawiła się w jej rodzinie.

„Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie” – napisała Doda na Facebooku.

Później okazało się, że chodziło o tatę artystki. Paweł Rabczewski przeszedł skomplikowaną operację, ale wraca do zdrowia i jest już w lepszej formie. Gwiazda podziękowała fanom za wsparcie oraz wyrazy sympatii.

„Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie❤️ Trzymajcie kciuki.

A w niedzielę piosenkarka pokazała rodzinne zdjęcie. Jej tata dochodzi do zdrowia.

A na fotografii możemy nawet „zobaczyć” ukochaną babcię artystki.

https://www.instagram.com/p/BvZi8wFB-cO/

” Tyle Pani przeszła. Nareszcie ❤️ Z całego serca życzymy Wam szczęścia i dużo dużo miłości”,

„Jak spojrzalam na 'mame Wandzie’ az sie usmiech na twarzy pojawil ? relacje sa ??? „.

„Co ja bym dala, zeby moja rodzina tak sie kochala jak Twoja. Po smierci mojej mamy wszystko sie rozpadlo. Serce mi sie cieszy, jak patrze na Twoje zdjecia. Twoj maz, widac jak bardzo kochany przez wszystkich, mama, tato, I Ty. Milosc, milosc, milosc.. ❤❤❤❤” – komentowali fani.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons

ZOSTAW ODPOWIEDŹ