Polscy piłkarze z WAGs bawią się na wakacjach

Polscy piłkarze z WAGs bawią się na wakacjach! Wiemy, gdzie odpoczywają!

Po wygranym meczu reprezentacji Polski z drużyną Rumunii większość naszych piłkarzy udała się na zasłużone wakacje. Sportowcy zabrali swoje ukochane i ruszyli w świat! Gdzie odpoczywają polscy zawodnicy?

Trochę sportu i integracji nie zaszkodzi

Robert Lewandowski, największy bohater ostatniego meczu polskiej reprezentacji, wraz z żoną i córeczką Klarą odpoczywa w swoim domu na Mazurach. Piłkarz korzysta z pięknej pogody i z uroków sportów wodnych, ale nie zapomina też o fanach. W minioną sobotę spotkał się z sąsiadami – mieszkańcami wsi Stanclewo, w której ma posiadłość. Widać, że humor mu dopisuje!

As always, it is best to recharge batteries in a place I love. Fun✌️#rl9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Rajska Ibiza

Kamil Grosicki, Artur Boruc i Sławomir Peszko wraz z żonami bawili się na Ibizie. Słońce, plaża, woda, pyszne jedzenie – czego chcieć więcej?

Three musketeers 🤦🏼‍♂️. Have a great night. Trzech muszkieterów. Dobrej nocy. #ibiza

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on

Relaxing 😎 with my sexy wife @saraborucmannei_real 😏❤️ #beautifulday #ibiza #boruc

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on

❤️ #grosicki #ibiza

A post shared by ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) on

 

„Grosik” miał szczęście! Na wyspie spotkał swojego sportowego idola –  tenisistę Rafaela Nadala!

Z prawdziwym Królem ⚽️🎾😁#grosicki #Nadal #ibiza #lioibiza

A post shared by ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) on

Wakacje po wakacjach

Grzegorz Krychowiak nie może narzekać na brak wrażeń. Piłkarz najpierw był na Santorini, potem wraz z ukochaną Celią Jaunat odwiedził Stany Zjednoczone, a teraz bawi się na wyspie Bora-Bora! Jak sądzicie, jakie ma dalsze plany?

#Brooklyn #NewYorkCity

A post shared by Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) on

Somewhere on Pacific Ocean 🏖🏝 #borabora

A post shared by Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak) on

Wojciech Szczęsny i jego wierny fan

Na Santorini odpoczywał też Wojciech Szczęsny z Mariną Łuczenko. Oczywiście nie zabrakło spotkań z „Krychą”!

Moj najwiekszy fan @grzegorz.krychowiak jak zwykle jezdzi za mna po calej Europie 😂 #santorini #greece #szczesny

A post shared by Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) on

Nowy Jork jest hot

Na wakacje w USA zdecydowali się też Arek Milik i Jessica Ziółek. Zobaczcie, jak para spędza czas!

With my love ❤ #newyork #usa #holiday #vacation

A post shared by Arek Milik (@arekmilik) on

New York 🗽#highline #walk #with#my#model😂#withmylove#freetime#newyork 👍👍❤️

A post shared by Arek Milik (@arekmilik) on

Najpierw Polska, potem…

Kamil Glik z żoną i córką najpierw odpoczywał na Mazurach (czyżby „Lewy” mu polecił wakacje nad jeziorami?), a potem zabrał rodzinę do Włoch, a dokładnie na Sardynię! 

🚤👨‍👩‍👧

A post shared by Kamil Glik (@kamilglik25) on

Sardegna 2017🐳💦🏖🇮🇹

A post shared by Kamil Glik (@kamilglik25) on

A wy jakie macie plany na wakacje? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...