Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Finał programu „Agent Gwiazdy” już za nami! Okazało się, że Odeta Moro była tytułowym agentem! Jak dziennikarka komentuje swój udział w popularnym reality show?

To już koniec drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”! Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, a reality show wygrała blogerka kulinarna Daria Ładocha.

Odeta Moro agentem! Gwiazda komentuje swój udział w programie. Było ciężko?

Jak Odeta Moro wspomina swój udział w programie? Dziennikarka przez pół roku koncentrowała się na swoim udziale w „Agent Gwiazdy”. To był czas wielkich emocji, stresu i radości, ale także stresu i nerwów. Szczególnie trudne było utrzymanie wszystkiego w tajemnicy.

„Nie wierze, że to juz koniec! Agent – to ostatnie 6 miesięcy mojego życia. To emocje, przygoda, pot, łzy i radość! Dopiero teraz dociera do mnie, że to tez dużo stresu i nerwów! Nie wyobrażacie sobie, jak trudno stać w cieniu tak wielu barwnych postaci i działać, tak by nie wzbudzić podejrzeń!” – napisała Odeta Moro.

Godni przeciwnicy

Gwiazda zdradza, że prawdę ukrywała nawet przed córką Sonią.  Prezenterka dziękuje swoim głównym przeciwnikom, Darii oraz Jarkowi, którzy razem z dziennikarką byli w finale programu. Cieszy się również, że mogła poznać wszystkich uczestników i ma nadzieję, że jeszcze nieraz się spotkają. Teraz pora na nowe wyzwania!

„Dario, szczerze gratuluje wygrał twój spryt i twoja ciekawość życia! Jarku dziekuje! Byłeś pilnym i niebezpiecznym przeciwnikiem ! No i przede wszystkim dziekuje mojej córce Soni, która spędzała ze mną te wtorkowe wieczory przed telewizorem często cała w nerwach, przed którą też musiałam wszystko ukrywac;) Konradzie dziękuje za wsparcie ❤️

Kończąc…. Bawiłam sie świetnie i dziękuję, że mogłam Was wszystkich uczestników bliżej poznać! Przede mną kolejne wyzwania, mam nadzieje, że nasze drogi jeszcze sie spotkają;)))

Agent Odeta (nazywana w Argentynie Odeą)” – napisała dziennikarka na Instagramie.

Małe piórko a jak Darię cieszy! #agent#argentina #tvn #koniec #przygoda #agentgwiazdytvn #tvn

A post shared by Odeta Moro (@odetamoro) on

Spodziewaliście się, że to Odeta Moro jest tytułowym agentem? A może w tej roli widzieliście Darię Ładochę albo Jarosława Kreta?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www. www.instagram.com/odetamoro/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

878 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów
Ile Robert Lewandowski zapłacił za koloryzację włosów? Wiemy, gdzie poszedł do fryzjera!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał! Robert Lewandowski przefarbował włosy na siwy blond! Ile piłkarz...