Wydarzenia i premiery w Kinotece

kinoteka1 sporteuroNowe wydarzenia i premiery w Kinotece przed nami. Już w czwartek Kobiecy Wieczór Filmowy oraz seans przedpremierowy filmu „Człowiek ze stali”. Od piątku kolejne premiery i seanse. Poniżej prezentujemy aktualny repertuar.

W najbliższy czwartek (20.06) odbędzie się wydarzenie specjalne – Kobiecy Wieczór Filmowy. Start o godzinie 19:30. Odbędzie się przedpremierowy seans filmu „Przed północą”. Reżyser filmu „Przed wschodem słońca” i „Przed zachodem słońca” przedstawia ostatnią część trylogii okrzykniętej przez krytyków największym romansem współczesnego kina, w którym swoje życiowe role zagrali Julie Delpy i Ethan Hawke. W ramach kobiecego wieczoru odbędzie się również promocja książki „Być dzieckiem legendy”. Gośćmi będą autorka Małgorzata Puczyłowska oraz aktorka Laura Łącz. Co więcej, obecne na Kobiecym Wieczorze Filmowym Kosmetyczki firmy BANDI chętnie opowiedzą o prawidłowej pielęgnacji skóry i pomogą w doborze skutecznych preparatów pielęgnacyjnych. Zainteresowane Panie będą mogły na miejscu zbadać swoją skórę albo otrzymać zaproszenie na bezpłatną, profesjonalną analizę skóry w Instytucie Urody BANDI.

{youtube}euOJkb0U8vE|600|450|0{/youtube}

Również w czwartek, odbędzie się przedpremierowy seans filmu „Człowiek ze stali” 2D. Clark Kent jest młodym dwudziestoparoletnim dziennikarzem, który czuje się w otaczającym go środowisku wyalienowany. Przybyły z obcej planety Clark zmaga się z pytaniem – „Dlaczego tu jestem?”

W piątek (21.06) premiera „Bling Ring” – to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Wyreżyserowany przez laureatkę Oscara Sofię Coppolę, opowiada o słynnej grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów.

Dramat „Idealne matki”. Lil i Roz znają się od dziecka. Obie mieszkają w sąsiadujących ze sobą domach położonych nad samym oceanem. Lil od niedawna jest wdową, a mąż Roz wyjechał na południe do pracy w Uniwersytecie w Sydney. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami o perfekcyjnych sylwetkach, którzy całymi dniami surfują i opalają się na niewielkiej plaży. Ten sielankowy spokój już wkrótce zostanie zburzony przez huragan emocji i pożądania. Wszystko zacznie się od namiętnego pocałunku jednego z synów… z matką drugiego.

„W cieniu”. Jest rok 1953. Praga. Stalinowski rząd szykuje największy przekręt w powojennej historii Europy. Wprowadzając reformę monetarną, obrabuje czeskie społeczeństwo. Aby tego dokonać, planuje dwa inne napady: na jubilera i pocztę. Dwa napady, dwoje zabitych. Winą obarcza praską gminę żydowską- to idealny kozioł ofiarny. Służalcza policja ma doprowadzić do pokazowego procesu, tak aby odciągnąć uwagę społeczeństwa od reformy. Śledztwem zajmie się kapitan Hakl, najlepszy detektyw w mieście. Sytuacja zaczyna się jednak komplikować, kiedy Hakl odkrywa niewygodną prawdę. Zostaje odsunięty od sprawy, życie rodzinne rozpada się, a jego miejsce, nie tylko w pracy, ale i w życiu osobistym, zajmuje były oficer SS.

{youtube}p4SoFf57vQE|600|450|0{/youtube}

Zapraszamy!

Informacja prasowa, Źródło: www.kinoteka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ