Selena Gomez przepłakała całą noc. Co się stało?

Selena Gomez szczerze o związku z Bieberem i byciu singielką

Selena Gomez i Justin Bieber przez kilka lat byli parą. Ich związek był bardzo burzliwy i zakończył się rozstaniem, ku niezadowoleniu wielu fanów. Były ukochany piosenkarki ma już żonę, a jak ona czuje się jako singielka? Uchyla rąbka tajemnicy!

Selena Gomez szczerze o związku z Bieberem i byciu singielką

Justin Bieber był „pierwszą wielką miłością” Seleny Gomez. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, ale rozstali. Powrócili do siebie na kilka lat, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Justin Bieber związał się potem z Hailey Baldwin, z którą wziął dwa śluby: cywilny i niedawno kościelny. A jak Selena poradziła sobie z rozstaniem?

„Gdy po raz pierwszy doświadczasz miłości, to myślę, że to może być odrobinę toksyczne. Nie potrafisz racjonalnie myśleć o miłości, uzależniasz się od pasji i frustracji i myślisz i walcząc o związek myślisz, że to jest miłość. Wierzyłam w te wszystkie rzeczy przez długi czas…” – wspomina Selena Gomez w „Zach Sang Show”.

Pierwszy rok był beznadziejny, brakowało mi takich rzeczy, jak przytulanie się podczas oglądania filmu, ale teraz czuję się świetnie – powiedziała.

https://www.instagram.com/p/B4DlNzmDEo0/

Nie chcę, żeby mój związek był burzliwy 

Choć gwiazda wciąż jest singielką, jednak już coraz bardziej dojrzała, świadoma siebie, więc już wie, czego oczekuje od relacji z mężczyznami. Co jest jeszcze bardzo ważne?

„Chciałabym, żeby było to prawdziwe. Nie chcę, aby mój kolejny związek był burzliwy i opierał się na braku komunikacji. Myślę, że kiedy dorastasz, to w końcu znajdujesz ludzi, którzy są odpowiedni dla ciebie i nadajecie na tych samych falach” – mówiła Sel.

Tego jej życzymy!

https://www.instagram.com/p/B4IrIT0Dm4h/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ